Toribash
Lol, siłowo w piłkę to w naszej ekstraklasie grają >.<

A jak reakcja na odbicie piłki wynosi ileśtam części sekundy, to na przemyślenia zbyt wiele czasu nie masz. Refleks ma więcej do powiedzenia. Najczęściej.

A piłka... taktyka... Żeby dobrze grać w piłkę, TRZEBA myśleć.

Ale porównywanie tenisa stołowego do piłki nożnej jest troszkę nietrafione.
Last edited by Trewnek; Dec 18, 2011 at 02:55 PM.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Ja się piszę, niechbyśmy tak jeszcze się tym podzielili, bo się wycykałem z tc a mało gram ;/
Originally Posted by RootQe View Post
właśnie. Tenis stołowy to głównie odruchy. ;3

Bullshit!!! Obejrzyj serię poradników Killerspin na YT to zobaczysz, ile jest technik podkręcania piłeczki i że w reakcji na każdą z nich musisz zrobić całkowicie coś innego, prościej mówiąc odkręcić w drugą stronę, problem w tym, żeby wiedzieć w którą. Szlag mnie trafia jak słyszę ludzi, którzy mówią, że tenis stołowy to taka prosta gra, w której trzeba tylko odbić piłeczkę na przeciwną stronę stołu -,-
--------------
Żeby nie było to nie był rage, tylko próba dynamicznego wytłumaczenia koledze na czym polega trudność tego sportu
Last edited by Miroke; Dec 18, 2011 at 06:43 PM.
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...
Dużo grywam w pingla i świetnie zdaję sobie sprawę z tego, jak trudno jest opanować technikę odbieranie mocno podkręconych piłek.
Po prostu nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że piłka nożna jest "odmóżdżaniem" przy tenisie stołowym.
Może i masz rację, bo zazwyczaj grywam na obronie, więc nie moim zmartwieniem jest drybling i inne tego typu rzeczy, ja mam tylko odbierać piłkę i przekazywać ją napastnikom
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...