Toribash
HBO dawaj kompa i na gwiazdy sobie popatrz Kupa filmów i seriali w neti telewizji dali w neti telewizji dali znam tą całą reklame na pamięć xD
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Ja sie jaram przede wszystkim tenisem stołowym
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...
Przypomniałeś mi mirok , jak bodajże w 4 klasie podstawówki zobaczyłem że będziemy grali w pingla na wfie i do wszystkich : Ej ludzie , dziś na wf-ie palant stołowy -.-
Bez bajerki, nie cierpiałem tego sportu przez jakiś czas, bo zamiast kopać piłkę miałem w to grać.

Kiedyś oglądałem wrestling, jakiś rok temu skończyłem. Powtarzalność przestała mnie bawić.
ToP Leader
Wresling? Toż to wszystko sztuczne tam.
Jak już to MMA, to jest coś! Na ostatniej gali gość przeciwnikowi ręke złamał. W dźwigni. Wyglądało magicznie. ;3
To jest coś!
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Originally Posted by MrNorbert View Post
Bez bajerki, nie cierpiałem tego sportu przez jakiś czas, bo zamiast kopać piłkę miałem w to grać.

Kiedyś oglądałem wrestling, jakiś rok temu skończyłem. Powtarzalność przestała mnie bawić.

Piłka nożna przy tenisie to odmużdżanie- zazwyczaj wszystko robi się siłowo, a w tenisie każde uderzenie musi być przemyślane
Btw. Fuck yeah! Kupiłem sobie dzisiaj nową rakietkę do tenisa, kosztowała mnie okazyjnie 65 zł, ale cholernie warto było
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...