Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Pizdu i po kiego wała ci jakies konto jesteś słynny w In-Ep z Pizdu a jakis dev będzie nagle tu dowodzić to wszyscy oszaleją
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
wejdzcie, ciekawy jestem reakcji tam sie znajdujacych, rly
protip dla pizda: nie kupuj kont, tylko QI, za konta tylko bana dostaniesz albo cos gorszego
tak anyway: mowiles cos do mnie o wylatywaniu z allies jakies 2 tyg. temu. to wkoncu jak - miales raega albo jakis "innyniezrozumialypowodktoregoniezrozumiem"?
jak dla mnie Inep zrobil sie smieciowiskiem offtopu, gównianych pytan oraz spamu, nie zmienicie tego to inep skonczy na dnie.
best vlad in plat V Kappa
kat <3
Oh, rly? Hejterskie serce się odzywa w tobie, co? Nie wejdę, będziesz się ciekawił dalej. Czym jest dla ciebie definicja spamu? Wytłumacz mi to, każdy na spam patrzy przez inny pryzmat. Wiem, jest tu spamu od chu*a pana, ale nie w ostatnich dniach. Z wyjątkami...
ToP Leader
Miroke, nie chce mi się już tłumaczyć. Człowiek zbyt mocno upiera się przy swoim, szczególnie jeżeli jest w miarę nienaruszalny <bo z wjazdu na chatę nici>.
Ale.
Popatrz, że wszyscy członkowie (haha) klanu lekko proponują, żebyś został. Ja też. Więc...

Nie oburzaj się za takie cuś. Toż to jedno ostrzeżenie. Myślę, że w przyszłości paru z nas takowe dostanie (kochamy spamować i takie tam). Nic się nie sta oo.
Dobranoc.

Mindswiped: yes, you are probably accepted. Just wait for great mighty kamil303, our leader.

Evilcham: Bywałem parę razy na polskim Irc'u na podwórkowym też i takie tam. Reakcja była taka: 2 sekundy rozmowy o tym, co Ty miałeś na myśli, reszta to prawdopodobnie spam w Twoim mniemaniu. Powiem Ci jeszcze spier... bo Ciebie nie lubię. Prawdziwy Polak, który lubi rozjątrzać. Tfu!
Last edited by Trewnek; Jun 3, 2011 at 11:43 PM. Reason: PROBABLY
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Evil, za konta (o ile nie kupuję ich przez posty na forum) gówno mi zrobią. I dostałeś ostrzeżenie, nic poza tym.
I właśnie żeby zapobiec spamowi wprowadziłem system ostrzeżeń.

Originally Posted by Gaziu View Post
Good boy

Gaziu otrzymuje OSTRZEŻENIE za bezużyteczny post (spam, a prosiłem przez pm o edita).

Norbert, mamy z nimi sojusz, bo już jest większość głosów, ale musimy czekać, aż kamil się wypowie.
-----
Trewnek, daj edita. Może niech lider to napisze?
Last edited by pizdu; Jun 3, 2011 at 11:41 PM. Reason: <24 hour edit/bump
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
o kurde rzeczywiście mi dałeś na Pm ale mnie nie było ;/ byłem u koleżanki (co jest za 1 ostrzeżenie)
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Boze z moim internetem to sie mozna po dupie tylko podrapac........
wczoraj caly dzien sie nie moglem podlaczyc...."derp"
No i slyszalem ze miroke odchodzi i che zwrot kasy ale nie wiem czy dac bo jeszcze nie slyszalem zeby jakis klan oddal.........
a co do wojny to byla juz czy jeszcze nie