Toribash
Sądzę że masz duże szanse na przyjęcie . Doskonale wiesz jak napisać app , pamiętaj że tylko 1 próba :> I og rozumiem Cię , mnie też już powoli kończy kręcić Tb... Ale raczej nie będzie rozstania z klanem..
Tb? Czasem mnie nie kręci.
Z powodu chamów w in-game. Czasami chce mi się niektórych znaleźć i przypierdolić sążniście w ryja.
Pizdu znowu nie chce być pizdem?
Mam głupie przeczucie, że pizdu i tak znowu będzie na chodzie.
Jak odejdziesz to nam co-ldr'a upierdoli :<
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Trewnek, tym razem przeczucie cię myli.
Co-Ldr będzie dalej, moim zdaniem zasługują na niego Kolega lub Trewnek. W pełni na to zasługują.
I zróbcie coś z tym Evilem, który cały czas spamuje i jego poczucie wartości jest podnoszone przez klany pełne "indywidualnych zajebistości" Częściowo żartowałem.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Originally Posted by pizdu View Post
Trewnek, tym razem przeczucie cię myli.
Co-Ldr będzie dalej, moim zdaniem zasługują na niego Kolega lub Trewnek. W pełni na to zasługują.
I zróbcie coś z tym Evilem, który cały czas spamuje i jego poczucie wartości jest podnoszone przez klany pełne "indywidualnych zajebistości" Częściowo żartowałem.

Racja, ja tu jestem i nigdzie sie nie ruszam, a na drugiego Co-Ldr'a proponuję Kolege1010, a co do Evila, to myślisz, że sie nie staraliśmy czegoś z nim zrobić? Rzucamy w niego sucharami dzień po dniu, a ten sie nie zraża i dalej nam spamuje
Originally Posted by pizdu View Post
Trewnek, tym razem przeczucie cię myli.
Co-Ldr będzie dalej, moim zdaniem zasługują na niego Kolega lub Trewnek. W pełni na to zasługują.
I zróbcie coś z tym Evilem, który cały czas spamuje i jego poczucie wartości jest podnoszone przez klany pełne "indywidualnych zajebistości" Częściowo żartowałem.

y u so serious?
Y U SO FUCKING SERIOUS?
No i nie spam, tylko wibl, to wielka roznica
best vlad in plat V Kappa
kat <3