Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

wiecie moze ile bendzie stopni w sobote i o ktorej godzinie ma byc wojna bo jak bendzie kolo 30 to ja ide robic myju myju ^^ a tak przy okazji jak zwykle ^^ chce ktos kupic xboxa 360 slim 4 gb wiem mowilem juz o tym ^^
Oj chłopcy jako co-leader proponuje zajebisty pomysł godzinę przed wojną zrobimy swój serw i będziemy ćwiczyć tylko nie wiem o której godzinie wojna
i tam zobaczymy kto do jakiego moda jest dobry a nie chwalenie
Chyba to dobry pomysł resztę zostawiam pizdu jego się bardziej słuchacie ;)
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Ehh, ale każdy pracuje na swoją reputację sam. Gdybym nie pisał sensownie, to nikt by mnie nie słuchał, a moja pozycja w klanie (nie mylić z pełnioną funkcją!) jest właśnie tego wynikiem.
Miroke, dla mnie jednodniowa nieobecność (moja) to przestępstwo.
Ja proponuję, żebyśmy się zebrali godzinkę wcześniej, żeby potrenować, bo każdy gra z każdym, na każdym modzie.
Btw. W przyszłym tygodniu uploadne paczkę repków (stare poprawione, dodane nowe).
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
No dobra, przyszedł czwartek i trzeba ustalić konkretną godzinę wojny. Ja bym proponował 19-20, ale decyzja pozostaje dla ciebie i foxxey'a
-------------------------------
Ale się tempo postowania zmieniło, kiedyś moje posty 1-2 dziennie znaczyło tyle co wypowiedź co 10 stron, a teraz jestem na każdej stronie
Last edited by Miroke; Jun 2, 2011 at 07:21 AM.
Norbert, mam nadzieję, że mnie nie zawiedziesz. Albo raczej nie zawiedziesz klanu.
Wojna prawdopodobnie o 18, czekam na odpowiedź foxa.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Dla mnie 18 jak najbardziej pasuje, ale przez wzgląd na wymienione konsekwencje
Originally Posted by pizdu View Post
Sory za nieaktywność, ale poprawiam oceny.
Miroke, kto obieca, że będzie, a się nie stawi, to może szukać innego klanu. A kto będzie, to będzie.
Btw. Jeszcze tylko polski, niemiec, wos, chemia i biorę zagadnienia na poprawkę z matmy (nkl). Yes. W tym roku zdam łatwo jak nigdy!

dalej nic nie obiecuje
Tu nie chodzi o obiecanie. Wystarczy dodać 'prawdopodobnie' i wszystko jasne.
Trzeba skontaktować się z florciem, musi zacząć pisać, bo nie ma takiej opcji, żeby napisać, że jest zajęty przy robieniu headów i miesiąc bez odzewu.
Florcio dostaje OSTRZEŻENIE!
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!