Toribash
Originally Posted by MrNorbert View Post
No raczej, chociaż zależy jeszcze jakie życie nad jakie rzycie, niektórzy mają troszkę większy.. popęd?

Popęd? A zatem sądzisz, że seks analny bardziej zaspokaja popęd od oralnego?
sekstylion matematyczny móżdżku

Originally Posted by Miroke View Post
Popęd? A zatem sądzisz, że seks analny bardziej zaspokaja popęd od oralnego?

wcale a wcale ;p
ToP Leader
a więc zmieniamy temata xD... i tak w ogóle to napisze cuś tu bo dawno nie pisalem xD

to tak
mam pomysła na logo? niewiem jak to określić ale można powiedzieć że bedzię to logo i ikona mam je dawać do różnych vidów w Yt xD bo mam zamiar coś z tym robić za 4dni bo re-instal systemu xD i w dodatku przyjedzie mi dodatkowe xD 1GB ram to wiec można powiedzieć ze dobuduje kilka rzeczy do kompa xDD by był bardziej sprawny. A takim moim drugim zadaniem jest zrobienie se tła na kanał D: nigdy takiego nie robiłem ale mam nadzieje że se poradzę JESTEM SAMO WYSTARCZALNĄ ARMIA xDD ZROBIE SE ARTY,ZROBIE VIDy. No czyli innym i słowy pierdoły xD bo od czego jest ten temat

kur.. trochę mi odjebało przez ten czas ale już jestem again można tak powiedzieć xD...

i jeżeli byście chcieli jakieś vidy jak się robi jakieś texty do TB z gimpem to pisać bo sam niewiem xD :P jeżeli coś nie zrozumiale napisałem to masz pechhaa XD dobra a tak szczerze to pisać czego no undere to napisze o co kaman.. bo w nocy nie ogarniam więc.. sry pisze jak Lis Od Lewego ogona.
Last edited by Foxxey; Nov 30, 2011 at 12:01 AM.
- Don't wake up the fallen. -
ok, miło cie znowu widzieć.

E, Trewnek, powiesz co to jest na tym avatarze twoim?

Originally Posted by Trewnek View Post
Serio? AR padło?

Niezupełnie, ale zmniejszyli objętość i już nie ma antyfanów, mega bluzgania i Karolków lat 14 ; l
W sumie ponad rok juz bedzie ja nie kupuje miedzy innymi z tego powodu.
Last edited by MrNorbert; Nov 30, 2011 at 12:00 AM.
ToP Leader
Originally Posted by MrNorbert View Post
ok, miło cie znowu widzieć.

E, Trewnek, powiesz co to jest na tym avatarze twoim?



Niezupełnie, ale zmniejszyli objętość i już nie ma antyfanów, mega bluzgania i Karolków lat 14 ; l
W sumie ponad rok juz bedzie ja nie kupuje miedzy innymi z tego powodu.

Ja też jakoś tak od roku nie kupuję i jestem z siebie bardzo dumny
Po trzech latach kupowania CDA staje się jak narkotyk i ciężko z nim zerwać, ale mi się to udało
Ja nie jestem dumny z tego, że przestałem czytać CDA.
Zbierałem ten magazyn od 6 klasy podstawówki, czyli jakieś 4-5 lat.
Ale jak będe miał nowego kompa może znowu zacznę kupować, zamiast papierosów... Już nie będe zakompleksiony, że gry z CD-Action mi nie działają. Będe też mógł sobie przeczytać wszystkie recenzje z pewnością, że będe mógł w to zagrać na swoim sprzęcie. Tyle.


A na moim avatarze są dredy biegnącej rastamanki. Przynajmniej tak pamiętam. : )
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek