Toribash
Dobra, przejrzałem wszystko, przemyślałem.
Sprawy wyglądają następująco:
- replaye i artsy zostają tak jak są. Odpięty.
- Nowy temat banku i lista wpłat - nowy, z przeniesionymi informacjami i nowym kontem (do nowych wpłat i wypłat będą dołączane daty). Przypięty.
- Nowe RC (stare zamknę) - tylko aplikacje, a pod nią oficjalna odpowiedź osoby do tego upoważnionej i bardzo wyraźne odesłanie w razie czego do RC-C. Przypięty.
- RC- Comments - może zostać, można zrobić nowe. Mi wszystko jedno. Odpięty.
- Mix GD i Ogłoszeń (czyli po prostu Ogłoszenia). Do dyspozycji wszystkich (ale jeśli będzie zbytnio wykorzystywany, to będzie tylko dla osób upoważnionych/niekoniecznie tylko liderów). Przypięty?
- Przemodelowanie BlackList. Każda osoba dostanie własny spojler, w którym będzie powód i osoba, która kandydata zgłosiła. Przypięty.
- Clan Warsy i inne cuda. Odpięty.
- Nowe Will You Be Inactive - będą tam wyłącznie informacje o urlopach, a nie spam. Przypięty.
- Offtop - nietykalny. Odpięty.

Macie coś do powiedzenia odnośnie tego konspektu?
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Replaye to będzie temat luźny, więc będzie odpięty.
Czyli żadnych ale na chwilę obecną ze strony Sorełka i reszty watahy?
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Muzyczka to najpierw wydłubywanie postów z Biblii zakładając że się tego podejmę, i że Pizdu mi na to pozwoli
Wszystko okej. Ale Clan Wary przypięte.
Dzisiaj wieczorem posiedzę to optacuję temat tak jak ma być z osobnym wewnętrznym regulaminem.
Undetto
A ja mam pytanko, czy moglbym zostac tez war managerem jak Lehto? Bo ja czesto jestem online i np. z Kmenkiem bysmy zagrali albo z kims jak Lehta nie ma ani nikogo z managerem.