Toribash
Nie musisz.
Dziwny trochę tamten post był.
Trochę to tak jak ja bym poszedł do ludzi z jakiejś organizacji etc, np. do szpitala, powiedział 'siema" i zapytał się, czy leczą tutaj zwierzęta.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Tsa, weź chociaż tutaj nie zaśmiecaj mi tym spamem ;I

Ja pewnie zginę, kiedy nadepnę na pudełko z masłem albo ktoś mnie uderzy drzwiami wychodząc z innej klasy...
ToP Leader
Originally Posted by MrNorbert View Post
Ja pewnie zginę, kiedy [...] ktoś mnie uderzy drzwiami wychodząc z innej klasy...

To by wyjaśniało czemu u mnie w gim zawsze tak gwałtownie drzwi otwierali...


Co do Hanki...
-[www]Demoty: Hanka
-[www]Komixxy: nie sprawdzałem, ale pewnie Hanka
-[www]Mistrzowie: Hanka
-[www]Kwejk: Hanka
-[school]Informatyka: Hanka
-[school]Multimedia i Grafika: "Dziś rysujecie kartony w perspektywie... Mwahahahahah... To nie był żart..."
-[Radio]Zet: Hanka
-[News]POLSAT: Polski chomik w kosmosie
Mam dosyć Hanki...


Ale czemu tu tak pusto, to nie wiem...
Nie było ciebie to z kim mam pisać? Post na godzine to dla mnie nie tempo :3
Btw. w komentarzach do jednego filmiku ze śmiercią Hanki znalazłem taki rarytas:
Krótsze życie każdej Hanki to karton
Ja mam serdecznie dość hanki, chociaż muszę przyznać, że jaja mam z tego niezłe, przynajmniej chwilowo - a co do tej przeróbki kalgonu - jedna z lepszych rzeczy jakie słyszałem
Sorki, ale jak zobaczyłem nick tego nooba Yampy, to mi sie oglądać odechciało. Jutro może bd miał troche lepszy humor to se pooglądam
Przez ciebie przypomniał mi się twój staaaary set - jakiś niebieski dres z paskami, ale szczegółów nie pamiętam... za dużo czasu minęło