Toribash
omedeto JtanK-kun

fizyka na 5.0 gitgut

ja juz po sesji praktycznie, jeszcze pojutrze poprawiam termodynamike ale to juz raczej na luzie (najwyzej nie oddam). Srednia 4,25 albo 4,33, zalezy czy poprawie terme na 4. Zadnej 3,5 ani 3 wtedy nie bedzie, same 4, 4,5 i 5 xd

W sumie zabawna sprawa, jeszcze zadnej 3 nie mam w indeksie... I nie bede mial, bo nie ma mozliwosci miec z termodynamiki 3 (tyle pkt po cwiczeniach), bedzie 2, 3,5 albo 4 xd
w sumie dostałem 5.0 z całego kierunku Scorpa






Generalnie I'm glad it's over, teraz chwila przerwy, matma powinna być zdana (i to anwet może wiecej niż na 3.0), jak nie to drugi termin 5 lipca, który już raczej na pewno zdam i to na jakąś prawdopodobnie ogarniętą ocenę. W każdym razie średnia semestru coś powyżej 4.0 wyjdzie i tyle wiem.

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos
@piwnibracia
Deep Love od AleBrowar/Nøgne Ø: fajny, trochę podobny do Golden Monka (który jest póki co moim fave od AleBrowaru), przy czym o trylion razy bardziej skupiony na chmielu. Chmiel zajmuje wyłączie dla siebie cały aromat (no, może jeszcze troche drożdży tam czulem) i cały posmak - goryczka rozpierdala prawie tak jak w Crazy Mike. Fajnie wybalansowana ta gorycz z słodyczą i tą cytrusowością amerykańskich chmielów. Ogólnie jestem zadowolony.
Poszukałem w logach:
[19:08] <Elf> jakby cie goryczka nie zabila
[19:08] <Elf> to by ci smakowalo

Jest. dokładnie jest tak jak napisałeś. Nie zabiła mnie goryczka, choć nie płakałbym za nieco mniejszą. Tak czy siak fajowe piwo, może nawet w top 3 od AleBrowaru (pierwej Monk i Black Hope).

Komentując matury: HEHEHEHEHHE.


Do poniedziałku mam wyjebane na naukę, piję piwo, oglądam animu, hostuje turnieje, gram w toribasza, gram w inne gry. Do tego znowu będę prowadził chyba jakąś sesję d&d z grupą z liceum ;d Będę miał rozgrzewkę przed oficjalką orga, bo jak już wszyscy wiedzą na pewno musi się odbyć gra forumowa xd
Jedyne o co buldupie to strach, że w poniedziałek okaże się, że nie zdalem matmy ._. Jest MAŁE okno możliwości, że tak sie stało, chociaż raczej conajmniej 3.5 powinienem dostać. Ale może nie. Jestem kurewsko niepewny :F Dodatkowo buldupię przez to, bo jakbym jednak nie zdał to 1) będę się musiał uczyć 2) będę specjalnie musiał jechać do Krk żeby pisać egzamin.

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos
Coooo jest oldfagi i te młodsze, wakacje uderzyły do głowy? : P

Piwosze zaproponujcie coś dobrego na jutrzejszy wieczór pół-literacki

Dwa piwka, no może 6
WHOOOOOOOOOOOOOOOO
Ja teraz siedze w tresnej do poniedziałku :F Postój w drodze z Krk do Jaszczymbia. Shit happens. Net słaby, za słaby żeby hostować albo grać albo egzystować ogólnie, ale postnąć coś mogę.

@Scorp
2deep4me

@EDIT
ZDAŁEM MATMĘ XD
WAKACJE

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos