Toribash
co powinien robić: uczyć się
co robię: hostuję

gg jtank


Do tego dowiedzialem sie, że egzamin 2 dni wcześniej niż myślałem. Na deser mam jeszcze zalegle sprawozdania do oddania lol.

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos
Teamo polando wiecej aktywnosci

w ogole informacja parafialna: mamy na #polska nowe slowo do mass highlightowania ludzi: ruszciedupy . Każdy kto bywa tam częściej niż raz na ruski rok może je sobie wrzucić do klienta, coby dostawać informacje o turniejach (Powas i Skorupio shiaiami sie z Veraxem nie chca dzielic, ot co) czy innych takich "wydarzeniach kulturalnych".
Timo Porando

Aktywuję swą aktywność, tylko bez krzyku, że to jakieś bez przekazu i niepotrzebne
WHOOOOOOOOOOOOOOOO
Chyba zaden problem to jest. Ja w sumie czekam na board żeby jebnac jakas gre forumowa (XD nic sie nie nauczyliśmy od 5 lat).

Przy okazji jak bedzie, to bedzie można spokojnie przekopać logi i wjebać gigantyczny hall of shame na sticked.

O piwie tez ostatnio nie mam co pisać, bo nie byłem długo w składzie piwa, do tego egzamin z matmy tuż za rogiem. Ostatnio jedyne co piłem "ciekawego" to Raciborskie Jasne Pełne, w sumie nie ma co dużo o nich pisać tu. Mega słodkie. Tyle.

PS
Pamiętajcie o śmierci i wchodzeniu na irca, i dodajcie mas hajlajt.

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos
@up, ta, wybiorę się.

also, @januszebiznes: bawię się trochę w market, ale nie mam cierpliwości do czekania, tak samo jak z repami D:
retired