Toribash
Samo cu reci ovo: Ja napravio sobu da malo vjezbam i zezam se s Boranijom. Sve je bilo ok dok odjednom ne uleti Roman. ''Sta radis ti, sta si stavio ovj ring, Bojane?'' U tom jedan iz klana [fuck] sa nickom Me poce da se kaci s Romanom, zakacise se, Roman ispzdi sto nista ne radim sto mi je reko i tako me je razbio u jednoj partiji da je to bilo zalosno. Glavu mi otkino u zadnjem frejmu, cini mise (mada je i Boranija popio jedno rasturanje) Eto steta so nisam to snimio. Ovi se nastavili svadjati, a ja se diskonektovo bjesan sto su mi se usrali u sobu. Totalno mi je pokvario raspolozenje. Mislio sam da odem na onaj tread od skole da mu jebem sve po spisku i da vise nikad ne igram TB. E sad neka Boranija isprica sta je bilo dalje....
Pa... Godina dana prodje, a ja nisam nista pamtniji :3
Osim toga, ja sam mu jedini student. Svi drugi su odavno napustili jer nisu mogli da ga podnesu :] haha.
Pa, po spisku na prvoj strani to bas i nije tacno, ali posto ja nisam upoznao nikog drugog (osim kt700 ali oni su u istom klanu pa nisam siguran da je to student), i posto kada sam pitao kt700 gdje su drugi studenti on mi odgovorio, doslovno: ''Koji drugi studenti? O cemu ti pricas?'' Moja je predpostavka da sam ja jedini.
Moja druga pretpostavka je da me prave budalom.
A treca pretpostavka da i jesam budala sto ovome uopste pridajem neki znacaj. Perice u pravu si. Neka se jebu! :>