Toribash
@piwnibracia @shadowelf
Piłem tego Erdbeera, "Portera Truskawkowego".
1. Porter to conajwyżej z nazwy D: Bardziej jakieś ciemne piwo
2. Doskonale się porównuje do Fortuny wiśniowej, tylko jest nieco mniej słodki (ale i tak bardzo słodki).
3. Nie jest najgorszy (wcale ok do wypicia) ale nie za 5+zł, w cenie fortun byłby bardzo spoko.

@down
Ta, z Corneliusa; też mi smakowało, ale trzeba powiedzieć że może być zdradzieckie, bo wchodzi bardzo dobrze a jednak te 8% czy coś ma.

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos
@piwnibracia
tripel blond bodaj z browaru trybunalskiego,
jestem mile zaskoczony, lekka goryczka, dużo cytrusowych aromatów, słodkawy, piana mało trwała ale to da się przeżyć.
czułem niedosyt po wypiciu tego 0.33.
Ale mi się nie chce uczyć na tą sesję x_______x

W środe egzamin z fizyki, potem nieco po nim ustny; gdzieś tam hen pod koniec czerwca z matmy.

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos
Ta organizacja zeszła do poziomu "i h8 sql ;]]" wtf. Wątek browarniczy ciekawy, no ale kurwa co post płacz, jak to kurwa cieżko na studiach. Ile wy macie lat? Było iść do zawodówki albo innego tworu. Na fejsbuczku jeszcze o tm napiszcie. Nikt o meczach nawet nie wspomniał, Bogusiu w m3. Pewnie na ircu poruszacie te tematy, ale początkujący gracze jak ja nie wiedzą co to.

@Scorp - nie było gdzieś w "Żabce" albo innym sklepie promocji na te Triple Blondy? Bo gdzieś widziałem na półkach :G

@piwnibracia
Kupiłem sobie Corneliusy, jak już jestesmy w ich temacie. Grejfrutoey i bananowy. Ten pierwszy lepszy imo. Ale smakuje jak piwo z intensywnym sokiem, nie wiem czego oczekiwałem po owocowym lol. Jest jakieś warte uwagi smakowe piwko?
fresh market który jest tą samą siecią co żabka, jak masz ochote na małe piwo to kupuj,
jak smakowe piwo to głównie miodowe, Piwo na miodzie gryczanym, fortuna miodowa czy ciechan miodowy, jak z sokiem albo radlery to cieżko mi coś wytypować.
Aleks, ogarnij dupe, jest sesja, trzeba płakać bo inaczej poumieramy od żółci w organiźmie.

Co do smakowych to ta, miodowe sa spoko, radlerów nie polecam (lepiej samemu kupićnp kasztelana + sprite i 1:1 mieszać), poza tym seria tych fortun (czarna, wiśnia, śliwka, mirabelka) jest bardzo warta uwagi bo jest świetna jakość-cena, szzcególnie śliwka wymiata.


ps
dzisiaj/wczoraj humor umarłego lol

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos
właśnie, jest jeszcze jabłko w piwie i wiśnie w piwie, a przynajmniej było i oba mi smakowały, śliwka już nie bardzo ale nei lubie wogóle połączenia piwa ze śliwką.
Originally Posted by aleks95 View Post
Ta organizacja zeszła do poziomu "i h8 sql ;]]" wtf. Wątek browarniczy ciekawy, no ale kurwa co post płacz, jak to kurwa cieżko na studiach. Ile wy macie lat? Było iść do zawodówki albo innego tworu. Na fejsbuczku jeszcze o tm napiszcie. Nikt o meczach nawet nie wspomniał, Bogusiu w m3. Pewnie na ircu poruszacie te tematy, ale początkujący gracze jak ja nie wiedzą co to.

#rekt studenciaki


Co do piw smakowych to ciężko, bo zazwyczaj są to piwa bardzo słodkie takie jak wiśniowe od fortuny czy wiśnia w piwie od kormorana. Które smakują tak jak powiedziałeś piwo + sok, albo piwa które moim zdaniem są niepijalne jak magnus czekoladowy. Są jeszcze piwa z aromatami owocowymi np w inda pale ale będziesz miał aromat cytrusów, ale w smaku już inaczej bo są to piwa bardzo gorzkie.

Więc z takich piw typowo smakowych:
- redsy, desperadosy etc
- radlery
- Linia piw Fortuna z Browaru Fortuna
- Kormoran Wiśnia w piwie, Jabłko w piwie, Śliwka w piwie
- corneliusy smakowe
- te nieszczęsne magnusy z browaru Jagiełło
- Bojan kokosowe
- Piwa miodowe
- Lubuskie ma jakieś piwa smakowe jagodowe i chyba coś jeszcze

I to jest większość oferty piw smakowych. Ja osobiście lubię piwa miodowe. Polecam tutaj ciechana miodowego. Z owocowych ciężko coś polecić bo dla mnie są za słodkie. Dają się wypić, ale nie czujesz, że to piwo.
derp