Toribash
Elfiok: pizza, makarony różne (sos serowooszpinakowy z kurczakiem hehe), warzywa na patelnie + coś losowego. No i masło orzechowe, kto by pomyslal, ze wystarczy do milsera wsypać 3 puszki ziemnych solonych i nakurwiac? XD
teamo polando pls

ja wiem, ze sesja te sprawy

ale trzeba utrzymywac aktywnosc smiejac sie z lodzi i placzac ze -1*(-1)=2
albo ze skreslilo sie pol dobrze rozwiazanego zadania i napisalo "NIE UMIEM WYLICZYC TEGO CISNIENIA" ktore bylo dane na kartce.

i wszystkie szanse na zwolnienie sie z egzaminow najpewniej poszly sie jebac :c
Polowania na wpisy ciag dalszy. Poczatkowe szacunki wskazuja na srednia w okolicach 4.5 na etnologii i 4.0 - 4.2 na filologii, takze jest wzglednie okej.
retired

ale trzeba utrzymywac aktywnosc smiejac sie z lodzi i placzac ze -1*(-1)=2

ale prosze pana, rozpowszechnianie informacji o kolokwiach jest ZABRONIONE, ponieważ te informacje są TAJNE i nie wolno panu tak po prostu łamać ochrony danych osobistych.


PS
zaliczyłem matmę XD został mi 1 dzień zajęć (23 czerwca) - 1,5h wf i 1,5h matmy i potem już egzaminy. Ew. poprawa prawa (pun not intended) jeśli okażę się nie zdać, no i sprawko z hydrogeologii. Jest dobrze.


ps @piwnibracia mam w lodówce crazy mike z alebrowaru i jakiegoś niemieckiego truskawkowego portera; co dziś pić? xd ciekawy, nachmielony w trzy dupy, warty spróbowania.


Originally Posted by Scorpio View Post
proponowałbym wódke ale jutro musze nadrobić pół semestru z programowania.


[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos
Originally Posted by JtanK
co dziś pić? xd

proponowałbym wódke ale jutro musze nadrobić pół semestru z programowania.
heheheh deakkkk pyta sie na support jak to jest z pomoca przy organizacji eventow co ja gmy zapewniaja
bo chce zeby mu pomogli w judgowaniu

inb4 Powas i Scorp przydzieleni, beda sie pierdolili z tym gosciem XD

CHOCIAZ JA OSOBISCIE BYM ZAPROPONOWAL NASZEGO ULUBIONEGO SLUZBISTE Z SUPPORT c:
Jak to co? hostują turnieje, sporo nawet.
A co mieliby robić, to nie urząd żeby wymagać od nich pracy 8/dziennie. Bez przesady, akurat obecnie zarówno z liczbą in-game eventów, jak i eventów na forum jest bardzo dobrze...