Toribash
Lol imo #polska brzmi ok, bo jakby nie patrzeć podsumowuje całą zawartą tu stulejarność, opcja alternatywna jakieś toribash.pl ale to brzmi jako nazwa orga prawie tak źle jak team poland. Zawsze można się nazwać "Polacy Cebulacy" albo "Jama Terroru", ale ta druga nazwa nie będzie się ludziom kojarzyć z polskim orgiem (chyba że są oldfagami z topla ale tacy powymierali).

A o aktywność to ty nie bój ;f A co dopiero jak dostaniemy subforum, to sie zacznie dziać terror, temat o piwie, temat o metalu, temat o śmianiu sie z aleksa i jego muzyki, temat o tym że powas nie umie w lola grać (chuj, że już jest ok ale tradycja), temat o nostalgii, GRA FORUMOWA XD

PS
#sucharyzakrzysiunia
[13:13:51] <Janiklas> a ja mam zielona szkole
[13:13:53] <Janiklas> pon- piatek
[13:15:05] <&Thrandir> przepisze sobie zadanie na kartke i jade na pizze
[13:15:05] <&Thrandir> xd
[13:15:07] <&Thrandir> janiklas ale tam wanny
[13:15:08] <&Thrandir> pewnie nie bedzie
[13:15:09] <&Thrandir> XD
[13:15:11] <&Thrandir> DZIE SIE POPLUSKASZ?
[13:15:34] * &Thrandir (hej_ty@133DEC0D.932C7B23.4637859A.IP) Quit (Quit: Cu :<)
[13:15:51] <@JtanK> az spierdolil
[13:15:52] <@JtanK> zeby go
[13:15:54] <@JtanK> recoil nie dopadl

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

ZNOWU POLCEAM.
Jeżeli ktoś jeszcze nie miał okazji pić grand championa z birofilii 2013 to niech się spieszy bo zaraz birofilia 2014 i będzie nowy champion.
derp
Originally Posted by JtanK View Post
Lol imo #polska brzmi ok, bo jakby nie patrzeć podsumowuje całą zawartą tu stulejarność, opcja alternatywna jakieś toribash.pl ale to brzmi jako nazwa orga prawie tak źle jak team poland. Zawsze można się nazwać "Polacy Cebulacy" albo "Jama Terroru", ale ta druga nazwa nie będzie się ludziom kojarzyć z polskim orgiem (chyba że są oldfagami z topla ale tacy powymierali).

A o aktywność to ty nie bój ;f A co dopiero jak dostaniemy subforum, to sie zacznie dziać terror, temat o piwie, temat o metalu, temat o śmianiu sie z aleksa i jego muzyki, temat o tym że powas nie umie w lola grać (chuj, że już jest ok ale tradycja), temat o nostalgii, GRA FORUMOWA XD

PS
#sucharyzakrzysiunia
[13:13:51] <Janiklas> a ja mam zielona szkole
[13:13:53] <Janiklas> pon- piatek
[13:15:05] <&Thrandir> przepisze sobie zadanie na kartke i jade na pizze
[13:15:05] <&Thrandir> xd
[13:15:07] <&Thrandir> janiklas ale tam wanny
[13:15:08] <&Thrandir> pewnie nie bedzie
[13:15:09] <&Thrandir> XD
[13:15:11] <&Thrandir> DZIE SIE POPLUSKASZ?
[13:15:34] * &Thrandir (hej_ty@133DEC0D.932C7B23.4637859A.IP) Quit (Quit: Cu :<)
[13:15:51] <@JtanK> az spierdolil
[13:15:52] <@JtanK> zeby go
[13:15:54] <@JtanK> recoil nie dopadl

Nie może być po prostu "Polska"? Tę waszą jamę możecie dać jako nazwę private boardu.

btw ma ktoś 50k na oficjal?
Originally Posted by WorldEater View Post
Nie może być po prostu "Polska"? Tę waszą jamę możecie dać jako nazwę private boardu.

Nie bo JtanK musi dać upust swojemu spierdoleniu i nie może być normalnie nazwane.
Originally Posted by WorldEater View Post

btw ma ktoś 50k na oficjal?

Powas hehehe
derp
Originally Posted by WorldEater View Post
Nie może być po prostu "Polska"? Tę waszą jamę możecie dać jako nazwę private boardu.

btw ma ktoś 50k na oficjal?

Nie no jama nie wchodzi w rachubę na nazwę orga. Ja nie jestem mocno przeciwko #polska, ta nazwa jest ok, a Powas mnie uświadomił że w sumie tylko ja mam z tym problem więc chyba #polska jest przegłosowane xd

za to już private board moim zdaniem musi się nazywać Jama Terroru xd

A jeżeli chodzi o kasę to myślę że nie będzie problemu, czy to Powas, czy ja, czy we dwóch się złożymy, czy w więcej osób... To najmniejszy problem jest :)
Polska zamiast #polska też może być.

W ogóle na co ten seekrit board, przecież i tak nikt tego nie zrozumie co my piszemy XD


@elf
jutro robie wieksze zakupy w składzie piwa to może wezme

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos
jama pod postacia private forum musi byc, aby choc troche ukryc najwieksza stuleje przed oczami niewinnych rodakow
co nie znaczy ze ma byc centum aktywnosci- wrecz przeciwnie, to czesc "publiczna" winna pelnic funkcje reprezentatywna, zas Jama bylaby po czesci holdem Toplowi, a po czesci ukryta przed oczami jednostrzalowcow fabryka 100lay'i.
Ta, akurat dostalem go w dzień w który mam najwiecej zajęć XD Wiec dzisiaj conajwyżej uda mi się ogarnąć o co chodzi i tyle.
Jutro zaliczenie z prawa :F

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos