Toribash
Nie no sry, ale myślałęm, że jako polak mam równe prawa. Wiem, że to wasz klan ale sami rzyznacie, że w przeszłości zanim byliście official wam trochę pomagałęm.
Ale spoko jak nie chcecie żebyśmy tu pisali to luz.

Originally Posted by Trewnek View Post
Smuggler nie pokazuje twarzy, żeby była jakaś ciekawa zagadka dla czytelników. Mnie to osobiście zawsze żenowało.
Kurwa mać jak będe miał nowego kompa to znowu zacznę cd-action kupywać, gry będą działały xd

Panowie z psów: no troszeczkę się rozpisaliście : ) Mam teraz głupie wrażenie, że czujecie się jak u siebie.

W moim osobistym odczuciu nie warto już CDA kupować : ] Mimo, iż w gry nie grałem od dawien dawna, a gazetę [tak, GAZETĘ :P] kupowałem do czytania, to jednak teksty straciły swój dawny urok.

Originally Posted by Cak View Post
Nie no sry, ale myślałęm, że jako polak mam równe prawa. Wiem, że to wasz klan ale sami rzyznacie, że w przeszłości zanim byliście official wam trochę pomagałęm.
Ale spoko jak nie chcecie żebyśmy tu pisali to luz.

1. Ja nie mówię, że nie możecie, ale sławetne /INVADE wypadałoby użyć...
2. Już nie mów, że tak strasznie pomagałeś xd
3. NIKE na zdjęciu bardziej wyeksponować nie mogłeś? : D

Bez spiny.
ToP Leader
/Invade
Jak śmiesz!!! Pomagałęm wam!!! xD A chociaż starałęm się!!! xD
A NIKE to nie moja wina tylko wina NIKE. Znaczy sklepu NIKE. :3

A ja znalazłem na kompie sobie zdjęcie swoje z wakacji tegorocznych... Jeśli masz słabe nerwy to nie zjeżdżaj niżej....


















































Chyba byłem po 3 piwach wtedy , słoneczko było to wiesz... :P Wstawić mogę inne z tego ognicha, ale postawi to moich kumpli w złym świetle ;d