Toribash
LoL a ja lejere znam od ranije iz adoba nego vidim svi radovi na youtube su u photosopu i tamo cu probati tj. sinoc sam i tamo nesto malo ali videcu vise opcije koje imaju...
lol BOJANE KAKO ONDA RADIS :d I ZASTO NON STOP LOL-UJEMO I NEMOJ DA IDES TOLIKO NA WUSHU8 IDI NA SEDAM JER TE JA JURIM DA VEZBAM STOBOM WUSHU JER MI TREBA NEKO A TI NA WUSHU8 A JA TAMO NEMOGU LOL
Izvini zbog kapsa ali necu sve ponovo da brisem i pisem
http://forum.toribash.com/forumdisplay.php?f=477
Join Dragonz (we're official)^
Krajem srednje skole sam bio upisao kurs za dizajn i kada sam ga zavrsio ponudili su mi mjesto da predajem (isto to), predavao jedno vrijeme ucio i druge programe usput, onda mi dosadilo da crtam stripove na papiru vec sam htio da sve to radim na kompu, pa sam ucio photoshop i ostale programe za crtanje, kupio tablu, itd... Onda radio reklame za jednog tipa iz Beograda koji je dosao ovamo. Kada se on vratio u BG ja trazio poso jer mi studije nisu isle, i nasao u ovoj fabrici tekstila. Ostalo je istorija...
Sad cu da udjem u igru pa da vjezbamo.
Igre
Ovo je thread u kome cemo pricati o igrama za pc i/ili konzole.

Mozete da predstavljate, preporucujete, ili trazite neku igru...

Kao nas licni mali gaming chat

Ja cu poceti:





Originally Posted by wiki View Post
Transformers: War for Cybertron je pucacina iz treceg lica razvijena od High Moon Studios i objavljena od Activision-a. Izasla je 22. Juna, 2010 za Xbox 360, PlayStation 3, i PC. Dve prenosive verzije su izasle za Nintendo DS. Jedna igra za Wii nazvana Transformers: Cybertron Adventures je razvijena od Next Level Games i koristi iste likove i podesavanja kao War for Cybertron. Hasbro takodje ima liniju igracaka pustenu u 2010. baziranu na War for Cybertron. Multiplayer demo je izbacen 10. juna 2010 i dozvoljava igracima da igraju kao "Soldier" ili "Scout" klase ratnika.

Originally Posted by wiki View Post
Transformers: War for Cybertron je pucacina iz treceg lica koja se desava pre Transformers: Generation 1 crtane serije, kada su Transformersi jos uvek ziveli na masinskoj planeti Cybertronu. Igra ime 2 odvojene kampanje, po jednu za svaku frakciju. Prica Deseptikonske kampanje se desava pre Autobotske kampanje. Obe kampanje se mogu igrati u single player-u ili preko interneta u co-opu, dodatni igraci mogu uci i izaci iz igre u bilo kom trenutku u kampanji. U svakom nivou u kampanji se mogu izabrati 3 razlicita Transformersa. Ako su prisutni manje od 3 igraca kompjuter ce kontrolistai preostale likove.










Sad jedno licno misljenje

Dvojka je bila uzas, nadam se da ce ovo biti bolje...
Last edited by perica; Jun 26, 2010 at 12:04 AM.
Jel to neki novi ili onaj stari?
E ovako ac2 ili ti asassins creed
Moj komentar:
Igrica je dobra svidjaju mi se detalji i nove
stwari koje su dodali ......
Ali ima neceg sto mi se ne svidja sam taj grad
radnja i sve sve je mngo bolje u ac1 taj srednji
vek i posebno u pocetku i sve to je mngo bolje.....