Endurance Onslaught 6.0
UWAGA EVENT IRCOWY HEHE
Jako, że nie mam wpisanych alternatywnych nickname'ów w kvircu to za każdym razem przydziela mi nick w formule alekso+jakiś numerek dwucyfrowy. No to...
GRAMY W BINGO
Wysyłacie mi 3 numery dwucyfrowe (np. 32, 54, 11) na privie i oczekujecie, żeby mnie wywaliło za ping. Jeżeli za nickiem będę miał jeden z waszych numerków to zakreślam. Ale musicie siedzieć na IRCu i to widzieć, inaczej trafiona liczba się nie liczy. I przynajmniej 4 osoby (ze mną) muszą być. 3 numerki zakreślone to wygrana. Nagroda - 10ktc. POZDRO
Ta, całkiem, pograłbym wiecej gdyby nie fakt, że musze sie pouczyć. Jeden w miare bardziej walkowy replay z zakiem zapisałem ale nic bardzo ciekawego to nie jest.



W ogole, burza z piorunami, Krul Korwin u władzy i już miota gromami.

Originally Posted by MrNorbert View Post
Na turniejach grają ;p

ale tu nie piszą x_x
Attached Files
wushu_1.rpl (95.3 KB, 2 views)

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos
Jtank, sam rzadko kiedy tu zaglądam, bo jakoś mi nie po drodze ;) A co można powiedzieć o osobach, które nawet o forum nie wiedzą. Ba, wiedzieć nie chcą
ToP Leader
Arken, hymn orga mam nagrany na telefonie, ale jest tak dobry, ze jak raz przesluchasz to dostajesz padaczki.
retired
Podbumpuje w wolnym czasie.


W ogóle, ogarnelismy sie ze taido2 to całkiem spoko mod (POZA FAKTEM ZE SCORP KUTAS ZA NOGI LAPIE PEDAL).
POPRAWKA TAIDO TO CHUJOWY MOD NIE GRAMY WIECEJ.
A co można powiedzieć o osobach, które nawet o forum nie wiedzą. Ba, wiedzieć nie chcą

Że nie są prawdziwymi Polakami, oczywiście.

Arken, hymn orga mam nagrany na telefonie, ale jest tak dobry, ze jak raz przesluchasz to dostajesz padaczki.

klóciłbym się, czy ta padaczka jest od 'dobrości' hymnu XD
Attached Files
taido1.rpl (49.2 KB, 2 views)
taido2.rpl (57.8 KB, 2 views)
taido3.rpl (60.5 KB, 2 views)
taido4.rpl (49.6 KB, 2 views)
taido5.rpl (52.5 KB, 2 views)

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos