Endurance Onslaught 6.0
Kłaniam się nisko po same piździsko
Cyrk rozpoczynam i nisko zaczynam
Grać się nauczćie psy z domu wyrzućcie
Czcijcie powasa
BO TO JEST MASA
<evil> srsly people forgot that most part of toribash community is douchebags... lead by shin
dodałem.
Tak przy okazji, mamy 24k w tpbanku, jakby się udało dorwać oficjalny org, to będzie na eventy.
retired
Originally Posted by Powas View Post
będzie na eventy.




----

w ogole ja aktywność mocno, dziś mase czasu grałem online xd fun
Nawet kilku polaków napotkałem, ale tylko TrawkaTime skojarzył żeby postować w tym temacie.


@BRACIA PIWNI
Golden Monk z Alebrowaru imo bardzo prawilne, polecam. Chociaż na etykietce IPA, to smakuje raczej inaczej, nie czuć aż tak tych owoców, bardziej jakies zioła/przyprawy. Słodkie, mała goryczka, strasznie dobrze wchodzi mimo 7%.

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos
w ogole ja aktywność mocno, dziś mase czasu grałem online xd fun
Nawet kilku polaków napotkałem, ale tylko TrawkaTime skojarzył żeby postować w tym temacie.
.

bo jendrek linkiem rzucil, i to w sumie niegłupi pomysł żeby od razu ich na forum kierować.

pozatym jendrek dobrze sie bawiący brzmi jak oksymoron
Originally Posted by Scorpio View Post
pozatym jendrek dobrze sie bawiący brzmi jak oksymoron

Bo ja sie nie bawie dobrze, ja tylko spędzam czas nie planując samobójstwa.


PLjudo jest fajne, szkoda że nie ma oryginalnego uberjudo co ogarnęliśmy z Powasem, ale PLjudo też jest całkiem ok. Jest bardziej dynamiczne/szybkie, bo w uberjudo pierwsze kilka frames na 100% było jakieś po 10/15/20 czy coś, nie pamiętam już. Anyway, GRAJCIE W PLJUDO CHŁOPAKI. DOBRY MOD.
Już 95 gier rozegrano na nim xd Oficjalny mod #polski.



A co do kierowania ludzi do tematu, róbcie to, trza od razu spamować linkiem to A NÓŻ ktoś przyjdzie i zacznie pisać częściej. Przydałoby się lekko aktywizować community, moze coś sensownego by się wychowało. Można szukać roomów "polska", wejść i zalinczyć [ewentualnie zagrać 1 rundę żeby zaszpanować texturami/beltem i zachęcić ich tym] i wyjść.

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos