Toribash
no i to ja rozumiem xDD do czego ta Polska zmierza... bo zadupie to już jest xD ale czym będziemy za kilka lat??! o to jest pytanie
- Don't wake up the fallen. -
Eeeeej ja mam średnie powyżej 4.0 dopiero w 2 klasie gim spadłem do 3.9 :/ Także nauka to nie problem, ale zachowanie to inna sprawa... Foksiu rozróżniaj te dwie sprawy ;)
To, że ktoś się uczy słabo, bądź słabiej niż standard i dodatkowo ma jakieś problemy w szkole, lub ma same problemy nie oznacza, że taki ktoś nie jest normalny ;] : D
No niestety ale jednak powoli debilniejemy.
Normalny proces ewolucji. Natura zauważyła co wyprawiamy z Ziemią i cofa nas do małp.

Co ja pierdolę... Umieram.

A tak serio: trochę Foxx ma racji, ale w każdych czasach mamy swoich retardów... W średniowieczu to byli dopiero idioci ^
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Originally Posted by Maniek070 View Post
To, że ktoś się uczy słabo, bądź słabiej niż standard i dodatkowo ma jakieś problemy w szkole, lub ma same problemy nie oznacza, że taki ktoś nie jest normalny ;] : D

Ja ogolnie dobry ze wszystkiego oprócz polaka :/
best vlad in plat V Kappa
kat <3
Foxx... Wyrzucenie mnie ze szkoły nie było pewnością, zresztą napisałem chyba teoretycznie - jak nie, to sry...
Btw. Nic takiego miejsca nie miało, po prostu wychowawczyni którego wieczoru się najebała, zadzwoniła do mojej matki, z info że jej synowi grozi wydalenie ze szkoły, i ma przyjść w dniu takim i takim, i tyle ...
Koniec końców było tylko zebranie zwykłe z rodzicami >.>'


//wiek: 16
////Jestem głupi, ale jestem normalny - hm...
////Jakkolwiek - może znajdę więcej czasu, bo mam wrażenie że zgarnę niedługo unbana na kompa :D
//////Jakby przeanalizować moją aktywność, to ciężko byłoby chyba zauważyć to, że nie mam dostępu do kompa xD
Last edited by Soreu; Nov 3, 2011 at 10:39 PM.
Eee no sory ja teraz poprawłem ocony i dostaje 3/4/5 więc jest nas 5 czy 6 pogubiłem sie;p
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Hahah, a co Foxx miał u psów szukać??

Generalnie nie uczę się normalnie, wykorzystuję spryt i znajomości.Jakoś idzie
ToP Leader
Ja też nic sie nie uczę, a prace domowe odrabiam przed lekcjami a i tak tylko raz zjechałem ze średnią poniżej 5 Na koniec zeszłego roku miałem średnią 4,96