Toribash
Nocny gracz to o mnie
Wisimii, spokojnie, jeszcze nie jedną ciętą ripostę otrzymasz. Jestem tego pewien.
A co do aktualnie omawianych tematów to:
1. Manga sux
2. Anime rulez (Bleach/ Schooldays :P)
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Jołłl, coś tu widzę zwalniacie tempo. W sumie to dobrze, czas na sjestę, ale nie pogrzebmy tego co osiągneliśmy.

Skoro juz tak się rozwinął temat o "bajkach ze wschodu". Na mange to mi szkoda kasy, a przez kompa czytać to nie to samo. Jedyne co to kontynuację serii tworzoną przez fanów.

Z anime to się nie pochwale zbyt dużym arsenałem, jedynie co to one piece 1/4 obejrzałem i mnie przynudziło, dragonballa full no i klasyka Death Note.
Szczerze to mnie to za bardzo nie interesuje ta sztuka, jednakże od każdej reguły są wyjątki : )
ToP Leader
Mange - czytam Rosario+Vampire, chociaż mi się trochę odechciało już >.> [wolę jednak anime]
Anime - hmm Naruto, Bleach, FairyTail(przerwa od chyba 70 odcinka), Bakuman ;p

Fakt, coś tempo zwalnia, spoko, nadrobimy ^^.
To dobrze że zwalniamy , nie będzie chociaż trzeba czytać 20 stron offtopu po tygodniowej nieobecności
A co do Mange to nie interesuje mnie to , Anime to tylko dragonball
Oj tam, oj tam :P
Ja to uwielbiam (1 linijka)

//co do servka - plan działania VOTE jest, teraz tylko przetestować na żywcu ;p (bd potrzebował ochotników na kicki xD)
Manga>Anime.
Filery to zabójstwo i jakoś bardziej odpowiada mi forma mangowa np. Death Note duuuużo lepsze w mandze niż anime, to samo z elfen lied.
Naruto w żadnej formie do mnie nie trafia, ni manga ni anime. Od Bleacha odstraszyło mnie to że 3/4 odcinków to filery, ale tak to jest z ,,ongoing" mangami przerabianymi na anime ( fakt faktem, jedna z lepszych ścieżek dźwiękowych ever, walki mangowe zawsze z przyjemnością pooglądam ). No i Hellsing , aktualny TOP 1 jeżeli chodzi o mange i OVA-y, chociaż to że odcinki pojawią się raz na rok, gra mi na nerwach.
Amber assasin, biaaatch ^^
Kurde pare dni pilnowania nie spamu i sie znów zaczyna ludzie postarjcie sie takie coś jak manga to piszcie w ogólnych rozmowach a nie rozmowach o klanie.....
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Toć ten temat to offtopic - do spamowania, a nie general discussion o klanie :s
Gaziu, obudziłeś się już czy jeszcze śpisz?
Amber assasin, biaaatch ^^
O kurwa no tak nie spojrzałem . Chuj i tak spam jest
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010