Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Kurwa, ostatni raz podważam swoją decyzję, narażając swoją wiarygodność. Następnym razem zdania nie zmienię, zostajemy obaj.
A dzięki za pochwałę tłumaczenia, bo chwyciłem za słownik (taki papierowy), w momencie gdy wojownik translator przetłumaczył jako soldier (zobaczcie gdzie jest pierwsza wzmianka o tym).
Nigdy nie wierz tlanslatorowi ja pisałem podania do innych klanów przez to gówno to było coś w stylu Kali być dobry Kali zabić lwa Powas coś o tym wie napisałem mu podanie długie że...... w stylu Kali być dobry Kali zabić lwa ;)
Originally Posted by Youkasaki View Post
Nigdy nie wierz tlanslatorowi ja pisałem podania do innych klanów przez to gówno to było coś w stylu Kali być dobry Kali zabić lwa Powas coś o tym wie napisałem mu podanie długie że...... w stylu Kali być dobry Kali zabić lwa ;)

Hehe xD
-----
Originally Posted by Szamboo View Post
Kurwa, ostatni raz podważam swoją decyzję, narażając swoją wiarygodność. Następnym razem zdania nie zmienię, zostajemy obaj.
A dzięki za pochwałę tłumaczenia, bo chwyciłem za słownik (taki papierowy), w momencie gdy wojownik translator przetłumaczył jako soldier (zobaczcie gdzie jest pierwsza wzmianka o tym).

To dobrze bo już się martwiłem że się zaczniemy rozpadać ...... (phew)
Last edited by kamil303; Apr 19, 2011 at 08:29 PM. Reason: <24 hour edit/bump
Jak Adam będzie tak robił to zaczniemy. A podpis pod historią chciałem, ponieważ włożyłem w nią dużo czasu i serca.

Za mało postów zaczęło przybywać. Kamil, dodaj w regulaminie punkt mówiący o minimalnej liczbie postów per day, bo rozpadniemy się z innych przyczyn. I może postulat nieoficjalny - przegońmy liczbą postów Redemption, których nie traktuję wrogo - tu ukłon w stronę Wojtka - tylko jako INNY klan.
Moim zdaniem klan nie powinien się rozpaść a mała ilość postów wynika z tego że niedługo będą święta więc czeba porzątki robić
Originally Posted by Szamboo View Post
Jak Adam będzie tak robił to zaczniemy. A podpis pod historią chciałem, ponieważ włożyłem w nią dużo czasu i serca.

Za mało postów zaczęło przybywać. Kamil, dodaj w regulaminie punkt mówiący o minimalnej liczbie postów per day, bo rozpadniemy się z innych przyczyn. I może postulat nieoficjalny - przegońmy liczbą postów Redemption, których nie traktuję wrogo - tu ukłon w stronę Wojtka - tylko jako INNY klan.

hehe u mnie kipepsko z tymi postami choć się teraz ruszylo ku dobremu
i sie odkłonie jak by wypadało

Originally Posted by Wook View Post
Nie taka mała, niektóre klany marzą o takiej aktywności

no to prawda ze nie mała ale zobaczymy za tydzien dwa ^^
I am taking requests, just PM me
Bardzo możliwe że przegonicie bo u nas tak z 15 postów na dzień (bardzo mało D: ) a u was więcej (bo my tu piszemy : D)