Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Originally Posted by Szamboo View Post
Polska, kraj pogrążony w wewnętrznej wojnie. Zrujnowane miasta, mnóstwo martwych ciał leżących na ulicach. Grupka polskich wojowników którzy przeżyli, szuka sposobu by zniweczyć działania nieznanej rasy, chcącej zawładnąć krajem. Jedynym sposobem na to jest zdobycie pradawnego artefaktu. Wojownicy ci, najlepsi z najlepszych, przemierzyli cały kraj dążąc do sarkofagu, w którym ukryty jest zwój, lecz jedynie osoby o czystych intencjach mogą go użyć.
Zwój został odnaleziony, ale konflikt nie został zażegnany. A jedyną możliwością na zakończenie wojny było odczytanie zwoju.
Wojownicy ruszyli na ostatnią konfrontację. Sami. Grupa wybrańców, którym dane jest ocalić świat, ustanowić nowy porządek.
Gdy stanęli naprzeciwko setek tysięcy wrogów, zwój zaczął się jarzyć, delikatną poświatą. Rychu wziął go do ręki i rozwinął.
-Przeczytaj go - krzyknął kamil303.
Zwój rozbłysł z niewyobrażalną mocą.
Rychu spojrzał na niego i...
- INFINITY EPIC!!!...
Przeciwnicy zostali w starci w pył. Tak nastał początek nowej ery.
-----
Tak wygląda historia po polsku. Po południu dam tłumaczenie
Google translator tego nie przetłumaczy tak jak powinno być, to zostawcie to mnie
-----
A zamiast Rychu będzie Pizdu

Po Polsku znalazłem, jak będzie po ENG to napiszę tu.

-------------

Ok, mam

Originally Posted by Szamboo View Post
Zgadzam się z tym. Każdy będzie mógł obrać wtedy jedną ze stron z czystym sumieniem. Ale przed wyborem pozwólcie mi zweryfikować jego wersję.
A gdyby się wypierał, 'Privat kurwa' mam na screenie, ale na razie nie będę zaśmiecał tematu.
-----
Historia proszę:


Poland, a country engrossed in an internal war. Ruined city, lots of dead bodies lying on the streets. A group of Polish warriors who survived, looking for a way to break up the action unknown race, which wants to conquer the country. The only way to do this is to get an ancient artifact. Warriors, the best of the best, crossed the entire country with a view to the sarcophagus, which is hidden scroll, but only those with pure intentions can use it.
The scroll was found, but the conflict was not resolved. And the only way to end the war was to read the scroll.
Warriors moved to the last confrontation. Alone. Group chosen to save the world, establishing a new order.
When they stood in front of hundred thousands of enemies, the scroll began to glow. One of them took him in hand.
-Read it! - The Other one shouted.
Scroll flashed with unimaginable power.
The warrior looked at him and. ..
- INFINITY EPIC !!!...
Opponents were in smashed into dust. That new era began.
-----
Tylko nie wiem, czy zamiast engrossed nie powinno być plunged.
Ale to całość.
I proszę o dopisanie pod historią małymi literami (Made by Pizdu (a.k.a. Szamboo))

hmm mam fajny tekst hehe tylko go musze znalezc
-----
nie znalazlem ale bylo tam cos w stylu :"tym ktorzy klan wspierali chwala!! tym ktorzy odeszli wypierdalac sajonara!!"
Last edited by kamil303; May 10, 2011 at 05:40 PM. Reason: <24 hour edit/bump
Kamil, my mamy spełnić te WSZYSTKIE kryteria, które są na pierwszej stronie?
Bo np. zebrać 100k tc to troszke sporo
hmm musimy bo 50 k musi isc na aplikacje do oficjala a sa jeszcze eventy globale i tym podobne do zrobienia btw mamy znizke 50% na globale u shin-ryuu
Last edited by kamil303; May 10, 2011 at 08:12 PM.
ooo, miło ;] Bez urazy dla Foxxeya, ale ludzie chyba nie mają pomysłów:

Soda, Herbal, Lemon.

Skąd oni te nazwy biorą?
Bez spiny, nasza też coś tam ma niegramatycznego