Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Nie, wiem co pisałem i jestem z wami. A cały czas online, bo mam komórke xd
-----
Wydam te 150k i po problemie.
Last edited by pizdu; May 9, 2011 at 02:17 PM. Reason: <24 hour edit/bump
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Originally Posted by pizdu View Post
Nie, wiem co pisałem i jestem z wami. A cały czas online, bo mam komórke xd
-----
Wydam te 150k i po problemie.

jak ci to tak ciąży to daj na klan ._.
Akurat mam okazaję żeby coś napisać na forum, bo pisze ze szkoły, w środę będę miał neta
Also: Pizdu podoba się Head i traile ?
I am a member of the clan Times of Panic
[ToP]
Originally Posted by Szamboo View Post
kamil, miroke dał 1,9k. Sprawdziłem, bo bank i tak miał inbox zawalony.
Od wymagań co do liczby postów odszedłem, za to wchodzi tygodniowy okres próbny.
I nie przesadzajcie, że klan pod moją nieobecność sobie nie poradzi, albo będzie słabszy.
A dla mnie chyba będzie pora niedługo się żegnać. Gra nie sprawia mi takiej przyjemności jak kiedyś, właśnie przez żądzę pieniądza. Pora albo odsapnąć, albo grać od początku, bez przejmowania się, że dziś zarobiłem tylko 5k, a wczoraj 12k. Grać dla przyjemności, a nie dla zwiększenia stanu posiadania.
Kolejnym powodem jest to, że muszę poprawić oceny żeby zdać. Wolę uczyć się tydzień non-stop niż cały rok po trochu.
I powód ostatni, na równi ważny z innymi: zapomniałem o pokarmie dla ducha, którym jest dla mnie gitara i czytanie.
Wszystkie te czynniki nieuchronnie zbliżają mnie do opuszczenia was na jakiś czas.
A jeśli nawet będę grał, to pod nowym nickiem, żeby toribash znowu był miłym relaksatorem na chwilę, a nie czymś pochłaniającym cząstkę mnie, cząstkę tego co mógłbym spożytkować inaczej.

Na początku istnienia tego klanu dałem kamilowi 4,4k, bo jeszcze nie było banku klanowego. Kamil, najlepiej napisz od razu 6300tc, a nie dwa razy jestem na liście
Pizdu, potraktuj toribash trochę z dystansem.
Ja czasem robię sobie przerwy w graniu, bo albo nie chce mi się grać, albo robię coś ciekawszego.
Toricredits to nie są prawdziwe pieniądze :>
Odsapnij na trzy dni, a potem wróć - zobaczy się, czy dales to Ciebie kręci ^^.
Ale nie przestawaj pisać na foruum, pliiiz. Jakieś 25% albo i więcej to Twoje posty - z tego co czytam odkąd jestem w klanie.
siemka, długo mnie tu nie było...
...w tym czasie mieliśmy prywatke w Aeonie i rozmowa taka:
[Aeon]Evildog: co sądzisz o mym headzie (tłumacze wszystko)
[Aeon]SocKeTe: twój head wygląda jak krowie gówno
[Aeon]SocKeTe: sprawdz deactivated
i tam widze 512 heada
wpisz se komende /dl evildog
best vlad in plat V Kappa
kat <3
Trewnek, jak się nie ma nic, to gra sprawia przyjemność.
A jak się coś ma, to chce się mieć więcej.
Wiem z doświadczenia.
Chciałbym potrafić powrócić do czasów, gdy 2k zbierało się ponad miesiąc, a marine force cieszył, ehh
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Originally Posted by Miroke View Post
Na początku istnienia tego klanu dałem kamilowi 4,4k, bo jeszcze nie było banku klanowego. Kamil, najlepiej napisz od razu 6300tc, a nie dwa razy jestem na liście

sorki miroke zara poprawie......
Originally Posted by pizdu View Post
Trewnek, jak się nie ma nic, to gra sprawia przyjemność.
A jak się coś ma, to chce się mieć więcej.
Wiem z doświadczenia.
Chciałbym potrafić powrócić do czasów, gdy 2k zbierało się ponad miesiąc, a marine force cieszył, ehh

Ja dalej tak zbieram xD, tylko od kumpla ze szkoły kupiłem 75k na texturki i wydałem na to 15zł

Jak nie masz co zrobić z kasą, to sprzedawaj np. 3k za 1zł. Mając 100k troche se zarobisz
Hej, Pizdu. Ja w tej grze jestem na czwartym powrocie . Pieprz to, tylko nas nie zostawiaj i coś na forum raz na jakiś czas się odzywaj. Pozdro!