Toribash
Dobra robota, zwłaszcza, że pierwsza poszła się jebać i nie ma jej już nigdzie chyba, ale i tak była trochę nieaktualna.

Tak czy siak nikt nie będzie tego czytał, bo nikt nowy nie zacznie w to grać. A jeśli ktoś zacznie to pewnie, trzymając normę nowych polaków w tb, będzie analfabetą.

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos
Originally Posted by JtanK View Post
Tak czy siak nikt nie będzie tego czytał, bo nikt nowy nie zacznie w to grać. A jeśli ktoś zacznie to pewnie, trzymając normę nowych polaków w tb, będzie analfabetą.

nie wiem, zawsze warto spróbować.

temat jest teraz zaktualizowany i przyklejony
Originally Posted by Powas View Post
Bezwstydne podbicie tematu.
Gramy ostatnio w BF3 z veraxem i elfem, ktos ma to się może zakręcić, w kupie zawsze raźniej.

Jeśli pójdzie na moim złomku, który dostanie kopa może już w tym tygodniu (taki lekki upgrade, kupiłam zasilacz i grafikę za bezcen, o dziwo sprawne! :P tylko przyjść pan Kurier musi.), to ja chętnie. Aaaaale to po tym jak przejdę Skyrima, FC3 i Metro 2033 i Last Light :)
Originally Posted by Saint View Post
Jeśli pójdzie na moim złomku, który dostanie kopa może już w tym tygodniu (taki lekki upgrade, kupiłam zasilacz i grafikę za bezcen, o dziwo sprawne! :P tylko przyjść pan Kurier musi.), to ja chętnie. Aaaaale to po tym jak przejdę Skyrima, FC3 i Metro 2033 i Last Light

Originally Posted by Saint View Post
Aaaaale to po tym jak przejdę Skyrima, FC3 i Metro 2033 i Last Light

Originally Posted by Saint View Post
Aaaaale to po tym jak przejdę Skyrima

Originally Posted by Saint View Post
przejdę Skyrima

Po 3481491 godzinach gry może pomyślisz o tym żeby zacząć główne questy.
derp
Moim skromnym Pizdusiowym zdaniem temat WorldEater'a będzie leżał odłogiem.
Kto nowy (jeśli już się pojawi) zacznie od razu siedzieć na forum? A nawet jeśli, to kto to znajdzie? Zdecydowana większość (nie mówię, że wszyscy) to głównie polfagi i jutubowcy.
Nie pamiętam ile milionów razy musiałem debilom tłumaczyć o co chodzi (własny styl, technika, body control) po rzuceniu w moją stronę "teach me some moves, cuz ur pro" (pomijam to, że jedynie dla white belta mogę być pro). Chyba czeba być wobec takich też polfagiem.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
kto jest w miarę ogarnięty da sobie radę, może nawet tutoriala nie będzie potrzebował
na polfagów nie ma sensu marnować czasu, choćby im się wszystko pod nos podtykało to i tak nie zaczają

moim zdaniem temat jednak warto mieć, człowiek czuje się jakby pewniej







i może ktoś to kiedyś przeczyta