Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Zgadzam się z tym. Każdy będzie mógł obrać wtedy jedną ze stron z czystym sumieniem. Ale przed wyborem pozwólcie mi zweryfikować jego wersję.
A gdyby się wypierał, 'Privat kurwa' mam na screenie, ale na razie nie będę zaśmiecał tematu.
-----
Historia proszę:


Poland, a country engrossed in an internal war. Ruined city, lots of dead bodies lying on the streets. A group of Polish warriors who survived, looking for a way to break up the action unknown race, which wants to conquer the country. The only way to do this is to get an ancient artifact. Warriors, the best of the best, crossed the entire country with a view to the sarcophagus, which is hidden scroll, but only those with pure intentions can use it.
The scroll was found, but the conflict was not resolved. And the only way to end the war was to read the scroll.
Warriors moved to the last confrontation. Alone. Group chosen to save the world, establishing a new order.
When they stood in front of hundred thousands of enemies, the scroll began to glow. One of them took him in hand.
-Read it! - The Other one shouted.
Scroll flashed with unimaginable power.
The warrior looked at him and. ..
- INFINITY EPIC !!!...
Opponents were in smashed into dust. That new era began.

-----
Tylko nie wiem, czy zamiast engrossed nie powinno być plunged.
Ale to całość.
I proszę o dopisanie pod historią małymi literami (Made by Pizdu (a.k.a. Szamboo))
Last edited by Szamboo; Apr 19, 2011 at 12:18 PM. Reason: <24 hour edit/bump
Originally Posted by Szamboo View Post
Spraw kilka:
1. Żądam usunięcia z klanu aadame5176 (albo mnie, tzn. Pizdu). Przyczyna jest jego zachowanie in-game. Chciałem żeby dał mi pass na serwer, a najdelikatniejszą odpowiedzią było 'Privat Kurwa!'. Był na serwie z kolega2010 (który się nie pienił i do niego nic nie mam). Taki typ może zniszczyć opinię klanu, a ja wolę zapobiegać niż leczyć. Zdecydujcie kto jest bardziej wartościowy dla klanu i podejmijcie uczciwą decyzje. Jeden z nas odchodzi.
2. Historię gotową wstawie jutro ok. 9, bo zostały ostatnie szlify. Brzmi to trochę jak szantaż, wywalenie za historię, ale wcale tak nie jest i historia będzie wstawiona niezależnie od tego kto opuści klan. Myślę, że do podjęcia tej decyzji nie potrzeba całego klanu. Coż ja mogę więcej powiedzieć? Wysoki sądzie, liczę na sprawiedliwy wyrok.
-----
I jeszcze jedno: powiedziałem mu że wyleci, bo jako co-ldr mam prawo przyjmować i usuwać członków klanu, to dał mi do zrozumienia, że ma 'wyjebanane', ale wolę, żeby tą decyzję podjął ktoś obiektywny w tej sprawie. A ja jestem naprawdę zaangażowany w pomocy przy tworzeniu tego klanu. Przykro mi, że takie ultimatum, ale nie siedzę cicho, gdy coś mi się nie podoba.


Originally Posted by Hardy512 View Post
E pomimo że nie jestem w tym klanie pozwole sobie dodać że Aadame mógłby założyc hasło na server zamiast tak brzydko się wyrażać !
Zgadzam sie z szambem w 100%

SORRY ZE SIĘ WTRĄCAM ALE CHCIAŁBYM POMÓC

Originally Posted by florcio52 View Post
Dziwne... tyle hałasu o jedno ,,Privat Kurwa''. Szambo, daj sobie spokój. Może i wulgarny on jest. Może miał zły humor ? Daj mu jeszcze jedną szanse, ale jeśli znowu się to powtórzy, dopiero potraktujemy to poważnie. Zgoda ? Nie lubie, kiedy ktoś od razu szuka dziury w całym.

Originally Posted by Wook View Post
Pamiętajcie, że to zależy od klanu. Nie sztuką jest powiedzieć "wypad z klanu". Tu chodzi o jedność, troszkę idealizmu proszę. Można dać szansę, ale chcę poznać zdanie innych i zdanie samego Adama.

hmmm ja bym to jakoś pokojowo załatwił ....trzeba będzie jeszcze z Adamem pogadać (nie sądze żeby to wiele dało ale....)
Pizdu (szambo) nie możesz puścić to w niepamięć ??
Jak coś podobnego powtórzy to obiecuje ci że sam go wywale ale narazie daj mu drugą szanse.......
No i jesteśmy dopiero 4 dni a już konflikt..wiecie troche trudno bedzie nam zdobyć szacunek jak się będziemy kłócić pomiedzy sobą!!
Na razie nie jestem za wywaleniem kogokolwiek z klanu........
I nie będe wybierać .........
-----
Originally Posted by Szamboo View Post
Zgadzam się z tym. Każdy będzie mógł obrać wtedy jedną ze stron z czystym sumieniem. Ale przed wyborem pozwólcie mi zweryfikować jego wersję.
A gdyby się wypierał, 'Privat kurwa' mam na screenie, ale na razie nie będę zaśmiecał tematu.
-----
Historia proszę:


Poland, a country engrossed in an internal war. Ruined city, lots of dead bodies lying on the streets. A group of Polish warriors who survived, looking for a way to break up the action unknown race, which wants to conquer the country. The only way to do this is to get an ancient artifact. Warriors, the best of the best, crossed the entire country with a view to the sarcophagus, which is hidden scroll, but only those with pure intentions can use it.
The scroll was found, but the conflict was not resolved. And the only way to end the war was to read the scroll.
Warriors moved to the last confrontation. Alone. Group chosen to save the world, establishing a new order.
When they stood in front of hundred thousands of enemies, the scroll began to glow. One of them took him in hand.
-Read it! - The Other one shouted.
Scroll flashed with unimaginable power.
The warrior looked at him and. ..
- INFINITY EPIC !!!...
Opponents were in smashed into dust. That new era began.

-----
Tylko nie wiem, czy zamiast engrossed nie powinno być plunged.
Ale to całość.

I proszę o dopisanie pod historią małymi literami (Made by Pizdu (a.k.a. Szamboo))

Już wrzucam ...
Last edited by kamil303; Apr 19, 2011 at 02:08 PM. Reason: <24 hour edit/bump
Kamil, nie puszczę tego w niepamięć, bo ugodził w mój honor i nie ma mowy, o drugim podejściu. Jeśli on zostaje, to ja odchodzę, bo z takim członkiem ten klan nie ma przyszłości. Tym zamykam ten temat i nie ma sensu dalej go ciągnąć.
-----
A historia ładnie się prezentuje. Komentujcie.
Last edited by Szamboo; Apr 19, 2011 at 02:36 PM. Reason: <24 hour edit/bump
W języku angielskim to wygląda bardzo profesjonalnie, cieszę się, że klan jest chętny do pracy i działa. Co do tego konfliktu to teraz powiem szczerze, że też "mam wyje*ane", lecz Pizdu musi zostać.
WHOOOOOOOOOOOOOOOO
Originally Posted by Powas View Post
Drashi to nie Drashi ( prawdziwy przestał grać prawie 3 lata temu ) tylko Osapa, który wraca po rocznej przerwie. Samo konto nie tworzy legendy.

Cheers
Powas

W kwestii formalnej chce powiedzieć, że gdy Drashi sprzedał dla Osapy konto miał na nim mniej niż 2500 walk, a teraz jest tam 4th dan, więc oznacza to, że Osapa nie jest bogatym noobem tylko graczem z ponad 2000 walk na koncie. Naprawdę warto go przyjąć

---------------------------------------------------------

A jeśli chodzi o sprawę aadama to jestem tego samego zdania co Pizdu
Originally Posted by Miroke View Post
W kwestii formalnej chce powiedzieć, że gdy Drashi sprzedał dla Osapy konto miał na nim mniej niż 2500 walk, a teraz jest tam 4th dan, więc oznacza to, że Osapa nie jest bogatym noobem tylko graczem z ponad 2000 walk na koncie. Naprawdę warto go przyjąć

No dobra ale jak nie bedzie mógł postować to go nie przyjme.....
Musi napisać aplikacje..........
Originally Posted by Szamboo View Post
Spraw kilka:
1. Żądam usunięcia z klanu aadame5176 (albo mnie, tzn. Pizdu). Przyczyna jest jego zachowanie in-game. Chciałem żeby dał mi pass na serwer, a najdelikatniejszą odpowiedzią było 'Privat Kurwa!'. Był na serwie z kolega2010 (który się nie pienił i do niego nic nie mam). Taki typ może zniszczyć opinię klanu, a ja wolę zapobiegać niż leczyć. Zdecydujcie kto jest bardziej wartościowy dla klanu i podejmijcie uczciwą decyzje. Jeden z nas odchodzi.
2. Historię gotową wstawie jutro ok. 9, bo zostały ostatnie szlify. Brzmi to trochę jak szantaż, wywalenie za historię, ale wcale tak nie jest i historia będzie wstawiona niezależnie od tego kto opuści klan. Myślę, że do podjęcia tej decyzji nie potrzeba całego klanu. Coż ja mogę więcej powiedzieć? Wysoki sądzie, liczę na sprawiedliwy wyrok.
-----
I jeszcze jedno: powiedziałem mu że wyleci, bo jako co-ldr mam prawo przyjmować i usuwać członków klanu, to dał mi do zrozumienia, że ma 'wyjebanane', ale wolę, żeby tą decyzję podjął ktoś obiektywny w tej sprawie. A ja jestem naprawdę zaangażowany w pomocy przy tworzeniu tego klanu. Przykro mi, że takie ultimatum, ale nie siedzę cicho, gdy coś mi się nie podoba.

ja tak samo się kiedyś odruchowo pomyliłem gdy robiłem priva xd
best vlad in plat V Kappa
kat <3