Endurance Onslaught 6.0
Originally Posted by shadowelf View Post
[*] toribash.pl
wpisujcie mjasta

[*] venore

===================

co do BA, ja chcetu widzieć cały ten keikaku shadowelfa i kogoś wyznaczonego żeby zadzwonił na te jebane taksówki i ogarnął, czy to wszystko będzie działać.


I przy okazji przydałoby sie juz zaczać myślec kiedy dokladnie powas przyjeżdza po mnie/scorpa i jednocześnie kiedy scorp do mnie przyjeżdża w takim wypadku.
I ILE SERNICZKA PRZYGOTOWAĆ.

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos
Elf niech ogarnia taksówki.
Ja po was (hehe lame pun) będę we wtorek, tak gdzieś koło 17.30-18.00, a scorp jak to do Ciebie trafi to już jego problem. Ino adres będę potrzebował twój jastrzębski żeby tam trafić.
retired
co jak co ale z ogarnięciem dojazdu nie mam problemu, rownie dobrze moglbym jechac prosto do wroclawia z katowic ale za cholere nie chce mi sie 3 godziny w autobusie siedziec xd
Originally Posted by Powas View Post
Elf niech ogarnia taksówki.

DLACZEGO JA MUSZE OGARNIAC CALY PLAN?

Jak mnie natchnie to zadzwonie i sie dowiem.
derp
[16:30] == Meowings [webchat@1337-2ADB226A.neoplus.adsl.tpnet.pl] has joined #polska
[16:31] == Kyzox [webchat@1337-36C403A7.centertel.pl] has joined #polska
[16:31] <Kyzox> siema
[16:31] == Kyzox [webchat@1337-36C403A7.centertel.pl] has quit [Quit: Page closed]
[16:33] == Meowings [webchat@1337-2ADB226A.neoplus.adsl.tpnet.pl] has quit [Ping timeout]

podwójne combo
Originally Posted by Scorpio View Post
[16:30] == Meowings [webchat@1337-2ADB226A.neoplus.adsl.tpnet.pl] has joined #polska
[16:31] == Kyzox [webchat@1337-36C403A7.centertel.pl] has joined #polska
[16:31] <Kyzox> siema
[16:31] == Kyzox [webchat@1337-36C403A7.centertel.pl] has quit [Quit: Page closed]
[16:33] == Meowings [webchat@1337-2ADB226A.neoplus.adsl.tpnet.pl] has quit [Ping timeout]

podwójne combo

#polska - hejt perfected

Już nawet nowi wchodzący nie muszą wyrwać jakichś negatywnych uwag od elitistów, zgniata ich sama atmosfera.

@down
jeszcze co jakiś czas ogłoszenie tematu, z megafonu leci "za 4 dni brutal, linki do jutjubów z animu muzyką to xxx".

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos
no wyobraź sobie sytuację, drzwi z napisem #polska, powoli otwierasz i wchodzisz do pokoju gdzie panuje półmrok oraz głucha cisza, jedyne co widzisz to 4 zakapturzonych typów.

jak długo wytrzymasz? xd