Toribash
Hm, Norbert, z łaski swojej, weź w karby pizda bo mu znowu sodówka uderza.
Znajcie swoje miejsce, es numero uno jeszcze nie jesteście i długo nie będziecie, szczególnie z takim ego.
Jak nie wiadomo o co chodzi, odsyłam do grupy polish players, tam jest dosyć ciekawy post pizda i moja doń odpowiedz.
retired
Co ja jego ojcem jestem? By the way, może nie zgodzę się w pełni z jego zdaniem, ale ma dużo racji tak samo jak ty. Co chcesz osiągnąć pisząc jak-to-by-nas ktośtam nie rozwalił? Numero uno, heh, klan nie jest numero uno i długo nim nie będzie, masz rację, lecz wiedz, że wiele osób tego klanu nie ma najmniejszych zamiarów opuścić i to się dla mnie liczy. Jebię to, dobranoc ; )
ToP Leader
No właśnie o to chodzi, że ma nas to jebać.
Nie, kurwa, wywyższać się, nie będzie problemu, nie będzie ragepostów.
Z posta pizda zapachniało taką alphą, pomieszaną z newfagostwem :C
retired
Bardzo smutne ; ( Ma prawo do tego, naprawdę, napisał, iż panuje Top, ale pod jakim względem już nie. Znasz jakiś full PL klan, żywy i oficjalny na tą chwilę? Nie widzę tam rejdżu.

PS Kto uważa ilość postów za miernik profesjonalizmu? Taki klan i już, towarzysko tu zaprawdę jest.

-----

Link dla leniwych:

http://forum.toribash.com/group.php?...9&pp=10&page=3

-----

Tu macie mój test frapsa, chciałem tylko powygłupiać się torim, ale wyszło coś więcej : )


http://www.youtube.com/watch?v=1g9BOw0_nrk
Last edited by MrNorbert; Oct 27, 2011 at 10:42 PM. Reason: <24 hour edit/bump
ToP Leader
JA WIDZE PFT HUEHUE
Powas<3 4eva
Do threadu w PP dorzucilem swoje piec hejt groszy :>
best vlad in plat V Kappa
kat <3
Ja też chce pls, mam najgorszy avatar z całego klanu (no może oprócz trewnka :P ) więc chyba sie zlitujesz, co?
Z tego co widać to Pizdu bardzo się jara liczbą postów i związanym z nim profesjonalizmem. 1600 postów, jizzed in mah pantz.
Co do jedynego, żywego PL klanu. Nie kwestionuję tego, tylko manię wielkości. Mnie osobiście cieszą wszystkie sukcesy polskich graczy, ale bez przesady :C
Jak ktoś się chce wdać w dysputę n/t polskich czy propolskich klanów, z chęcią popiszę bo temat ciekawy a wiedza niektóry zerowa x.x
retired