Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Originally Posted by SonDrakos View Post
Council według mnie jest potrzebny przy większej ilości osób jeśli trzeba było coś ustalać na większą skale , ogólnie teraz jak liczymy tyle członków to jak powiedział MrNorbert Lider wystarczy.

Oraz Co-leaderzy. Ku dopowiedzeniu.
Wiem wiem , nie chciało mi sie pisac xD Ale wiadomo że Lider nie będzie podejmował decyzji bez Co-leaderów jak ma ich pod ręką
Niekoniecznie. A bywa i tak, że co-ldr (jak już kilka razy mi się przytrafiło) podejmuje decyzje bez konsultacji z innymi.
Ale my tu raczej mamy układ partnerski, a nie relacje między 'górą' i podwładnymi.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Najpierw trzeba zacząć myśleć kto zostanie, ile osób i kiedy powstanie official. A co do nieaktywnych graczy to niektórzy nawet jednego postu nie napisali ...
Ok to musimy wybrać jeden system prowadzenia klanu :
1-Clan council który decyduje prawie że o wszystkim
2-Lider i pod nim co-liderzy
3-albo jak to powas powiedział cołkowita demokracja......
DE MO KRA CJA !!! pizdu za 250k to sie chyba nie opyla xd

jomoko ja dalej czekam an dokonczenie mojego seta
Widziałem na paru forach że jak chce się coś zrobić do właśnie występuję demokracja w formie ankiet i to by chyba był najlepszy pomysł bo przecież jesteśmy jednością i chcemy dobrze dla Siebie a po 2 by było dobrze wiedzieć kto ma jakie zdanie na jaki temat komu co nie pasuję etc.

@Edit: mQ1o76

Uspokój się , jak Cie mamy przyjąć to przyjmiemy , myślisz że to tak łatwo wybrać dobrych graczy?