Toribash
Nawiasem mówiąc to powiedziałem, że zostane do końca i dzień dłużej i mam zamiar tak zrobić : P Co nie zmienia faktu, że macie wygrać.
ToP Leader
Originally Posted by Foxxey View Post

a oto logo .. Sygna ^.- walic.. xDD do mojego sklepika :3 troche przypomina niedzwiedzia ale to szczegół xD

Wiec tak moj shopik ma juz 75% complete

a i kto bedzie miał zamowienia na pierwszej stronie ma u nas tego arta 10% zniżki :]

To pierwsza praca na tablecie, czy jeszcze go nie masz?
mam juz tableta ale starzy mi nie dadzą xDD mówią że pod choinke -.- ale jak juz dostane go to będzie sie działo sety heady wszystko bede rysował wtedy
Last edited by Foxxey; Oct 27, 2011 at 07:17 AM.
- Don't wake up the fallen. -
foxiu gdzie meiszkasz ?? ( oby blisko mnie ) zara se zmienie rozdzielczosc tego obrazka i walne na tapete
"Staży"... foxiu daj edita błagam , nie mogę na to patrzeć :C Also , żul by byś dostał go szybciej
-------------------------------------
Dobranoc wszystkim , kolega out.
Last edited by kolega1010; Oct 26, 2011 at 09:56 PM.
Oj tam, już nie gadajcie o rozpadku klanu itp. rzeczach. Będziemy zgarniać wszystko po kolei i wspinać się na sam szczyt listy
A nawet jeśli nie wszystko to na pewno większość. W dodatku nikt się stąd nie zabiera.

Dobranoc.
Originally Posted by Skocik View Post
foxiu gdzie meiszkasz ?? ( oby blisko mnie ) zara se zmienie rozdzielczosc tego obrazka i walne na tapete

A po co ci to xDD nie ide dzisiaj do sqool.
- Don't wake up the fallen. -
fajnie by bylo kdyby ktos mieszkal kolo mnie mogli bysmy sie spotkac ^^ foxiu foxiu mam prosbe do ciebie a narysujesz mi twoim stylem fenka na tapete?? 1280x1024 ^^
Za cholerę nie umiałbym zrezygnować z tego klanu, za dużo wspominek by mnie nękało, jak chociażby ta:

wspominka




-------------------------------
Jakby się komuś nudziło, to możecie reportnąć domizi1

pic

Last edited by Soreu; Oct 27, 2011 at 02:20 PM.