Toribash
DA, żeby to tak nie wyglądało, zapytam czy oglądaliście jakiś film ciekawy? Bo ja na przykład oglądałem wczoraj psy 2, w telewizji sobie leciały i kurwa nie wiem, kto go robił ale ja pierdole jakie gówno. Boguś i przyjaciele są tak męscy że sie porzygać idzie. Przez tv czułem ten testosteron, poczułem się naprawdę jak jakaś OMEGA(Beta to ja jestem normalnie). Ale srsly, POLECAM JAK KTOS CHCE OBEJRZEC JAKIES GOWNO. A teraz ide oglądać pierwszy film schwarzeneggera(o wiele gorszy od Psów) pod tytułem: Herkules w nowym jorku. JUZ SIE DOCZEKAC NIE MOGE!
gfdgdghfg
czegoś sie przyćpał?
anyway, mnie sie zdarzylo wczoraj misia ogladac moze nie ma tyle testosteronu ale jest to genialne zobrazowanie polskiego absurdu.
z bogusiem i stara ekipa to niezly film to byl "kroll".
Ja tam ostatnio rockiego wszystkie czesci dla odswiezenia luknalem
Selling tc via paypal , pm me
Herkules jest mistrzem jak coś w chuj chujowy. A z tych dobrych to sobie ogarniam wszystko tarantino. Tzn te jego już chyba wszystko widziałem, ale lece jego scenariusze itp. Natural born killers albo True Romance np. Dobre gówno
gfdgdghfg
Ja niedawno byłem w kinie na fast and furious 6. Film warty obejrzenia :P
Also, wczoraj leciał avatar w tv (nie ten niebieski, ten co wiatrem strzelał) i szczerze powiem, że się zawiodłem :/ Z dwa czy trzy lata temu skończyłem to oglądać jako kreskówkę ale film się z tym nie klei D:
~RIP [Vector], Shikkumo's butthole
Replays, Videos