Toribash
Lol tak rozpadamy się bo Norbert powiedział, że jak przegramy wojnę z psami to odejdzie.

Kurwa.

Primo. Jak na razie nie robimy tej wojenki, trzeba jak najlepszą formę złapać. Czyli gdzieś tak za 3 tygodnie dopiero.
Drugie Primo. Mieliśmy kiedyś o wiele, wiele gorsze sytuacje. Ta nawet nie umywa się do nich.
Trzecie Primo Secundo. MrNorbert nie jest taki brutalny i na pewno nawet gdyby naprawdę przestał grać w tb, to czasem by tu zawitał.

No i przede wszystkim niedługo proponuję zrobić tourney z okazji naszych awansów. 10 k (czy tam mniej) za globala + jakiś item ode mnie (co najmniej warty 5 k) za pierwsze, a 3 k za drugie miejsce.

No właśnie Soreu, Ty do lutnika dałeś czy coś? Ja tam sam nastrajałem i struny wymieniałem
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Moja wina, że nie jestem przyzwyczajony do takiego typu żartów, a w dodatku jeszcze nie widziałem żebyście mieli tu jakieś poważne problemy?
================================================== ===============================================
Norbert to brutal... Widać po twarzy... xD
sorek, struny wymieni przeciętnej inteligencji szympans ;d
A o ile ja stroję już ze słuchu (ale gram słabo), tak są takie programy jak AP Tuner.
Originally Posted by Tenar View Post
sorek, struny wymieni przeciętnej inteligencji szympans ;d
A o ile ja stroję już ze słuchu (ale gram słabo), tak są takie programy jak AP Tuner.

Mniej więcej o to mi chodziło...
Originally Posted by Lunatyk View Post
Soreu ty na gwarancje dawałeś żeby ci struny wymienili i nastroili? :D

Eeee nie... gitara ma ze 20lat minimum...


Originally Posted by Trewnek View Post
No właśnie Soreu, Ty do lutnika dałeś czy coś? Ja tam sam nastrajałem i struny wymieniałem :D

Nie, zwykły sklep muzyczny w centrum miasta


Originally Posted by Tenar View Post
sorek, struny wymieni przeciętnej inteligencji szympans ;d
A o ile ja stroję już ze słuchu (ale gram słabo), tak są takie programy jak AP Tuner.

1. Ja na gitarze gram tylko z nudów, bo grać nie umiem
2. Nie miałem czasu, bo rzekomo byłem dziś w szkole [xD]
3. Wiem że są programy itp. ale skoro już kupowałem struny, to od razu poprosiłem żeby mi je założyli i nastroili gitarę
4. Owy przeciętnej inteligenci szympans zapewne rozgromiłby mnie chociażby w szachach 100:0

//Zanim ktoś zapyta - gitara mamy, wymiana strun po ponad 20 latach to prezent na urodziny >.> *Może zacznie znowu grać, to mnie bd przynajmniej uczyła :D*
Możecie na mnie liczyć. Zawsze.
Norbert, nie pozwolę ci odejść. Wiesz o tym.
Wygramy tę wojnę. Albo wygram ją sam.
Jesteśmy czymś więcej niż klanem. Jesteśmy rodziną.
Nie pozwolę jej stracić.
A ja dziś miałem wolne (z tatą składujemy drzewo na zimę), a jutro mam 3 OB (oprogramowanie biurowe), co oznacza 3h tb lub CS'a, więc idę