Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Spraw kilka:
1. Żądam usunięcia z klanu aadame5176 (albo mnie, tzn. Pizdu). Przyczyna jest jego zachowanie in-game. Chciałem żeby dał mi pass na serwer, a najdelikatniejszą odpowiedzią było 'Privat Kurwa!'. Był na serwie z kolega2010 (który się nie pienił i do niego nic nie mam). Taki typ może zniszczyć opinię klanu, a ja wolę zapobiegać niż leczyć. Zdecydujcie kto jest bardziej wartościowy dla klanu i podejmijcie uczciwą decyzje. Jeden z nas odchodzi.
2. Historię gotową wstawie jutro ok. 9, bo zostały ostatnie szlify. Brzmi to trochę jak szantaż, wywalenie za historię, ale wcale tak nie jest i historia będzie wstawiona niezależnie od tego kto opuści klan. Myślę, że do podjęcia tej decyzji nie potrzeba całego klanu. Coż ja mogę więcej powiedzieć? Wysoki sądzie, liczę na sprawiedliwy wyrok.
-----
I jeszcze jedno: powiedziałem mu że wyleci, bo jako co-ldr mam prawo przyjmować i usuwać członków klanu, to dał mi do zrozumienia, że ma 'wyjebanane', ale wolę, żeby tą decyzję podjął ktoś obiektywny w tej sprawie. A ja jestem naprawdę zaangażowany w pomocy przy tworzeniu tego klanu. Przykro mi, że takie ultimatum, ale nie siedzę cicho, gdy coś mi się nie podoba.
Last edited by Szamboo; Apr 18, 2011 at 09:21 PM. Reason: <24 hour edit/bump
Hmmm... Ciężka sprawa dosyć.

Z punktu aadame to on ma rację, w sumie zrobił sobie prywatnego serwa po to żeby mu nikt nie przeszkadzał. Rozumiem, że mógł się trochę zdenerwować i napisał 'privat kurwa' ale drugiej obelgi zupełnie nie rozumiem. Zwracając uwagę na to, że jesteś nie tylko Polakiem [a polacy zazwyczaj wpuszczają rodaków na serwer] , lecz i klanowiczem, to ten wyczyn jest karygodny. Poczekajmy na jego wyjaśnienia.

Wiele osób powie, że ta sprawa jest śmieszna i nieistotna, ale nie możemy sobie pozwolić na taką "współpracę" naszych kolegów. Za niedługo i tak zrobimy test aktywności i tego czy wszyscy u nas czytają ten temat.

POZDRO!
WHOOOOOOOOOOOOOOOO
E pomimo że nie jestem w tym klanie pozwole sobie dodać że Aadame mógłby założyc hasło na server zamiast tak brzydko się wyrażać !
Zgadzam sie z szambem w 100%

SORRY ZE SIĘ WTRĄCAM ALE CHCIAŁBYM POMÓC
TC for sale/ Buying TC. PM me! :)
hardy, nie doczytałeś, hasło było, ale nie chciał dać. A jeśli ja robię priva, to bez wględu na to co robię, osoba przynależąca do narodu polskiego zawsze ma wstęp (chyba, że trwa duel, ale wtedy proszę tylko o czekanie chwilę na specu).
Wook, masz rację, ale lepiej wyrywać (za przeproszeniem) chwasty zanim wyrosną. I chociaż i ja i ty mamy prawo podjąć decyzję, ja wolę aby klan sam zdecydował co go czeka. Bo klan to nie ja, czy ty. To my wszyscy razem i każdy z osobna, niezależnie od wszystkiego.
Dziwne... tyle hałasu o jedno ,,Privat Kurwa''. Szambo, daj sobie spokój. Może i wulgarny on jest. Może miał zły humor ? Daj mu jeszcze jedną szanse, ale jeśli znowu się to powtórzy, dopiero potraktujemy to poważnie. Zgoda ? Nie lubie, kiedy ktoś od razu szuka dziury w całym.
I am a member of the clan Times of Panic
[ToP]
mnie tez czasami denerwuje jak gram na priv z jakim kolegą i jakis polak przychodzi i chce grac , ale wtedy mowie grzecznie "przepraszam ale chcialbym pograc z nim na prive" cos w tym rodzaju.A nie odrazu z ku*wami itp wyjezdzam.
Selling tc via paypal , pm me
Właśnie o to się rozchodzi. To miłe florcio, że chcesz złagodzić konflikt, ale się nie da, bo piszę to na chłodno i decyzja jest ostateczna. Musisz wybrać za kim idziesz.
No dobra, dobra. :/ Mógł się chłopak opanować, więc raczej stawiam na Szambo. Ale szkoda, że tak to się musiało potoczyć. ;(
I am a member of the clan Times of Panic
[ToP]
Pamiętajcie, że to zależy od klanu. Nie sztuką jest powiedzieć "wypad z klanu". Tu chodzi o jedność, troszkę idealizmu proszę. Można dać szansę, ale chcę poznać zdanie innych i zdanie samego Adama.
WHOOOOOOOOOOOOOOOO