Toribash
Mam taką prośbę głównie do liderów, żebyśmy powalczyli, szczerze mówiąc zastanawiam się dlaczego nie grałem jeszcze z pizdu. Mam nadzieje, że jak zobaczycie, że umiem grać to mnie przyjmiecie.

Terminy które mi pasują to czwartek i piątek od 13: 30 oraz weekend teoretycznie cały.
Weź ktoś mu podrzuć zapro, bo zanim on zagra z pizdu, to dobry miech może minąć >.>

//Z pizdu nie grałeś dlatego, że ma on własne życie, w którym nie zawsze starczy czasu na pogranie w TB
Nie muszę walczyć koniecznie z pizdu, przecież nie tylko on jest liderem. Mogę walczyć z MrNorbertem, kolegą albo z Trewnekem. Chce po prostu żebyście wiedzieli co umiem a czego nie.
Wiem że nie musisz koniecznie z Pizdu - tyle, że on chciał walczyć z tobą.

MrNorbert, i Kolega1010 zaginęli w akcji, Trewnek się pojawia czasami, a Pizdu jeszcze rzadziej chyba...
No to z kimkolwiek, naprawdę mi zależy powalczyć z jakąś osobą z tego klanu. Nawet z tobą Soreu chciałbym zagrać spara albo po prostu na quick aikido powalczyć. Możecie powiedzieć o której wejdziecie w piątek albo sobotę to się dostosuje.
Obecnie - jakimś cudem - jestem zalatany, ale jak będziesz mógł grać, wyślij mi PM na forum, to się na 80% pojawię