Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Ja powiem tak: jeśli zostaną, nie mamy szans na oficjala. Albo robimy porządek, albo jesteśmy przegrani.
Myślałem dziś dużo nad założeniem własnego klanu, jednak doszedłem do wniosku, że kapitan (jeden z kilku) nie ucieka z tonącego statku.
Panowie, nawet jeśli pójdziemy na dno - z wami to zaszczyt.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Piękna wypowiedź :P. Cieszę się z twojego podejścia do sprawy. Ufam, że tak jak piszesz nie opuścisz nas, jednak nawet jakby tak się stało to ja tu zostanę aż do końca.

Jak widać, każdy chce mieć władzę
http://forum.toribash.com/showthread...44#post4055744
Last edited by MrNorbert; May 5, 2011 at 11:49 PM.
Widzisz, ja nawet jako zwykły member po jakimś czasie, za podejście do organizacji, dostałbym pewnie prawo głosu. Tu nie chodzi o pełnioną funkcję, ale zaangażowanie. A gdybym miał odejść to mam jeszcze w inboxie niepotwierdzone zaproszenie do klanu guardians.
Przy okazji: moja aplikacja właśnie wylądowała na ukrytej tablicy (wiecie jakiej).
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Hmm to na kogo moge liczyć ale na 100% bo nie zdecydowanych nie chce skończy sie jak z foxxey-em(nic do niego nie mam jka cos)..
Gratki jeszcze nie. A luck nie ma z tym nic wspólnego. A realne szanse to ok.5 procent. To nie jest fucha którą łatwo dostać.
-----
Kamil, wiesz że ja nie muszę odpowiadać.
A nawet jeśli - odpowiedź znasz.
Last edited by pizdu; May 6, 2011 at 12:19 AM. Reason: <24 hour edit/bump
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Jak luck nie ma jak ma? Któremuś może się spodobać twój nick i będzie na tak. A gratki za samą treść i formę podania
Zdolności krasomówcze może i mam, ale oni zajebiście ostro to oceniają. Nie widzę się tam. Ale może...
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!