Toribash
Ahhh... Trewnek.
Pomimo dobrych intencji te ranki ci (IMO) kompletnie nie wyszły. Pozwolisz mi na zmianę ich?
Soreu:


Dopiero sobie przypomniałem, żeby wstawić ^

Teraz powinno się Tobie podobać, jest bardzo skromnie. Bez wąsów i uszu ten kot nie ma racji bytu. ;

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jak tam Skocik praca z nowym logiem?
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Słit kici kici love love <333 Tenar , nero - doomsday , ściągaj w ciemno , kumpel mi w sql pokazał , świetne Dobranoc moi mili ToPowcy :>
no nadszedł czas kupic se tableta xDD

i będe tworzył sklep z artami

Loga/Heady/Bannery/Avki xD
- Don't wake up the fallen. -
Wojujcie z Psami, ale jest jeden haczyk. Jeżeli przegracie/przegramy [xD] to kończę swoją przygodę z Tb i ktoś tu otrzyma Ldr.
ToP Leader
Foxxey napisał coś, a tu spamu nie ma? o kurwa, nowość xD

Trewnek: Umba wyślij mi na pw umba texturkę umba



@up: To albo damy psiakom w mordę, albo nie robimy wojenki.... które bezpieczniejsze panowie?
Last edited by Soreu; Oct 26, 2011 at 03:51 PM.
Damy w mordę... Przynajmniej mamy motywację! xD
A ja mam pytanie do tych znających angielski w stopniu bardzo dobrym. Co to znaczy - "while the wicked stand confounded call me with thy saints surrounded"? Bo za cholerę nie umiem tego rozszyfrować. Napis na ścianie w sklepie z bronią w filmie "Święci z Bostonu" xD