Toribash
Da, imace krzljave nogice. Nece moci da trci, i nakon fallouta 2012, pojesce ga neka mutirana biljka. Tuzno, kad vec sada znas da nema nikakve sanse da prezivi u postapokalipticnom svijetu sutrasnjice.
Cek koliko sam ja ukapirao poenta tih ratova je da se nadju dva klana i igraju u nekom modu najboli iz 5 borbi ili tako nesto...

Kada? gde? Koja je njihova vremenska zona? Znam da Bojan sve ratove prespava
Skupimo se pa ih karamo. Ako pobjedimo moraju da pljunu pare, ako izgubimo mi moramo da dajemo lovu. Ali oni su izvan naseg GMT-a pa ce to biti rijeseno dok mi budemo spavali. Ali zato, nista nas ne kosta da ih kinjimo kada god ih vidimo u igri, mislim njihove clanove. Ono, cisto fakanje u mozak dok ne napusti room. Mislim da ste vi majstori zanata sto se tice toga. :P.
Predlazem jedan post na njihov DSC, cisto da znaju da imaju jos jednog neprijatelja - DRAGONZE!

EDIT: Eh, da, Perica je u pravu, ali to je zato sto ja slabo igram, zato moram da napadam psiholoski. :P
Znaci bices veci zalogaj. ...A ja cu dotad dok se ti budes derao dok te prozdiru da se sakrijem i jedem radioaktivne pacove. Hehehe.