Toribash
Albo znam jeszcze jeden geniusz: Mt eden - Sierra Leone.
Ja mam kota hehe (NIE ZJADLEM GO KURWA MAC)
best vlad in plat V Kappa
kat <3
Originally Posted by evildog View Post
Zomboy, Modestep, Flux Pavillion, Ephixa, Foamo, Skrill, Nero, Doc. P, Deadmau5, dajcie a przetrawie.

Chyba tak nazwe swoje nowe komary Jak gustujesz w takich rzeczach to pare do przetrawienia też możesz dostać
ja mam Psa Bamba ;p i szczura henryka ^^ henius moj kochaniusi taki misiu futrzasty ^^ mysle nad zmiana wszystkich bannerow ;p
Kolega, na temat neta gadaliśmy już nie raz ;/
A co do aktualnego tematu to síberian husky (ale czystej krwi) to jak na razie przy zwierzyńcu jaki mam, to marzenie. Mama wyjebałaby mnie razem z nim
jak zrobie zdjecie henka to tu wstawie i bede sie jarac razem z nim ze jest na necie


ale mi sie dzisiaj nudzi jeszcze musze alfabet gracki wykluc na blache ;p na polski -.-
Ja mam dwa szczeniaki, mieszanka. Po jednym na szczęście już widać, że będzie się go dobrze tresowało - bardzo odważny i inteligentny. Drugi - też nie taki głupi, ale adhd -.-

Soreu, beznadziejnie to wygląda bez uszu i wąsów.
Zrobiłem jak najbardziej minimalistycznie.
Ale nie chcę mi się dzisiaj. Jutro... Wstawię...

Dobranoc
Last edited by Trewnek; Oct 24, 2011 at 10:17 PM.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Co do psów... Jeden bernardyn - Putin i Dwa "bezrasowe chuj wie co" - Pinki i Arnold xD

Eh, coś mało piszę ostatnio :/