Toribash
Przynajmniej piszą, na toplu to jeden post na pół roku a tutaj i w tygodniu się kilka trafi.
retired
to jeszcze żyje :O
ToP ma mniej ludu a ile więcej postów ^_^
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
wcale nie tak duzo, tutaj wychodzi srednia ok 3 posty na dzien u was 23, zresztą sam jesteś w tej organizacji, jak ma miec wiecej skoro tu nikt nie pisze(łącznie z tobą)?
Originally Posted by Scorpio View Post
jak ma miec wiecej skoro tu nikt nie pisze(łącznie z tobą)?

based guilt inducing Scorp


A tak z informacji pobocznych, to POWAS KURWA NAMIOT

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos
w dupie masz namiot xd
wrócę do domu koło 17-18 to pogadamy.

Edit: story tiem
>mfw siedzie w MC pijac kawe, wiekszosc miejsc zajeta, obok mnie 3 stoliki wolne, wchodzi matka z dzieckiem, patrzy na mnie, wychodzi.
>tfw ludzie wciąż uprzedzeni do metali.
retired
Originally Posted by Powas View Post
>mfw siedzie w MC pijac kawe, wiekszosc miejsc zajeta, obok mnie 3 stoliki wolne, wchodzi matka z dzieckiem, patrzy na mnie, wychodzi.
>tfw ludzie wciąż uprzedzeni do metali.

no ale to chyba dobrze xdddddddddddddddddddddddddddddddd

U mnie raczej jedyne co sie zdarza, to niektóre dzieci ~5-8 lat obchodzą mnie dużym łukiem xd



btw.
co do tej vn, chce zrobić prepurchase

@edit
lol powas, teraz dopiero zauważyłem stand ablaze w sygnaturce xd do tej pory nei czytałem tego bo byłem pewien, że "lol weaboo bullshit waste of time"

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos
Haha, jokes on you.
Stand ablaze to 'oficjalna' nuta Aizena także hurr xd NIE WSTYD WSADZIĆ W SYG.
retired
tego bleacha jeszcze robia? :o Przecież to teraz musi mieć z 34253453245345324243t55 odcinków
gfdgdghfg
Manga cały czas wychodzi, anime zawieszone bo się zrównało z mangą, jak będę mieli materiał na dalszy ciąg (czyt. manga trochę odskoczy z fabułą) to wznowią.
retired