Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Ja lubię rock-a. Szczególnie tego starego - hipisowskie klimaty, wiecie (albo i nie).

Trochę mało piszę ale majówka, blablabla, trzeci raz wspominam o tym.
Tak, kamil ldr, kasakiego prawdopodobnie nie będzie z nami, więc pod nim ty i ja. Prawdopodobnie najaktywniejszy (piszący sensownie, a nie spamujący) dołączy na nasz szczebel. Jak narazie wygląda na to, że fox albo skocik, a w razie czego nie musimy tego miejsca obsadzać.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
A co do muzyki, to u mnie rap, rock klasyczny, irish metal, symphonic metal, hard rock, punk rock, te klimaty.
Wiem, dziwne połączenie z rapem, ale i dziwna osobowość.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Well, temat się rozkręcił więc ja się wypowiem. Lubię muzykę wszelką poza:
-tandetnym popem oraz tandetnym reggae,
-muzyką klasyczną, instrumentalną, jakimiś eksperymentalnymi i innym syfem,
-ciężkiego metalu, death metal,
-nie lubię techno-zjebczych muzyczek

Generalnie lubię Muzykę z lat -80 do około 2006 Z wyróżnieniem dla DOBREGO i zazwyczaj zagranicznego rapu[lata80-90], jazzu, bluesa oraz rocka.
Last edited by MrNorbert; May 4, 2011 at 10:42 PM.
peeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeendulum i wogole bass n drum (posluchajcie showdown tegoz wykonawcy, mocny kawal) i polski rap (hifi i kaliber 44)
best vlad in plat V Kappa
kat <3
Co do mojego angielskiego to postaram się szlifować codziennie żeby nie było wstydu ... A muza to rock, hard rock (np. AC DC), metal oczywiście bez heavy metalu, bo te tony trochę za ciężkie dla moich uszu
GG kuffa.
Heavy metal to właśnie najlżejszy podgatunek, najbardziej zbliżony do hard rocka i w dodatku nie używający growlu.
Już widać jak się znasz :S
retired