Toribash
Dawno mnie tu nie było prawda?
Ale jak widać (również po opisie na gg (przypominam, gdyby ktoś chciał - 797279)) wróciłem do gry. I dziś znalazłem dwa przypadki.
Pierwszy to kolejna generacja chokaro - gimbaz z przerostem ego i cwaniactwem przez kabel. Zwie się dwagrosze.
Kolejny imć to jego wierny kompan, przytakiwacz bez własnego rozumu i nieodłączny sufler. Hajhitla.

Żeby nie było, nie miałem dziś nastroju do żartów i w majestacie pełnionej funkcji pozwolę sobie przepisać fragmend dyskusji. Był z nami jeszcze jeden polak.
[P] - ja.
[H] - Hajhitla.
[2] - dwagrosze
[K] - Kamil123457.


[K] czmu mi kicka dales?
[2] tak
[2] spierdalaj
[K] czmu mi kicka dales?
[2] kurwa moca
[2] mi nadana
[i tu kazałem typkowi zaczekać na mnie w innym roomie, a sam chciałem dyskutować, jak się później okazało - z debilem]
[P] A Ty dwagrosze trafiasz właśnie na czarną listę ToPu.
[2] dzieki
[P] Więc w polskich klanach masz pozamiatane.
[H] po grze dwagrosze.
[H] co za ewolucja!
[2] nagrabilem sobie
[2] u polskich klanow
[P] Nie. U mnie. Alo jako lider jedynego polskiego oficjala wrzucam cię na czarną listę. // Wiem, że jest nas kilku, ale co miałem idiocie tłumaczyć?
[2] dobre to bylo
[H] no i w pizdu.
[P] Hajhitla, mam nadzieję, że masz więcej rozumu niż on.
[2] po czym wnioskujesz ze mam go malo?
[2] nie uzywam wielkich liter
[2] czy brak przecinkow ci przeszkadza
[P] Zachowanie.
[P] To jak piszesz, jest mi bez różnicy.
[2] czeresniak z ciebie
[P] Skoro tak sądzisz.
[2] nie sadze tak
[2] ale tak napisalem

etc. Wolałem przepisać z okna gry, niż wrzucić screena.
Z moim netem tak było szybciej xD.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Aż mi się przypomniał rok 2010 i polowanie z arkenem na polfagów a potem glorythready w jamie terroru na toplu.
Good times.
retired
Wiem, że to fajna zabawa, ale przez takich 'ludzi', to aż czasami wstyd się przyznać, że jest się Polakiem. Bo każdy ocenia polaków przez takich 14-latków (oczywiście czasami nawet w tej grupie trafiają się naprawdę ogarnięci), którzy są super-mega-hiper-zajebiści, cisnąć ludziom po kablu, bo nikt ich nie znajdzie, a w dodatku na ogół w języku, którego adresat nie rozumie.

Swoją drogą mam pomysł na biznes.
Jak ktoś Cię kurwi w necie, dzwonisz do firmy. Firma namierza delikwenta po IP. Jadą do niego, pukają. A gdy on otwiera drzwi, to pracownik firmy wypierdala mu z całej siły w pysk, drzwi zamyka i odjeżdża .
I żeby nie było - nie jestem (niestety) autorem tego planu.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Pizdu, z całym szacunkiem, ale Toribash to ambrozja w porównaniu z gównem które się niesie w innych grach vide sławetne League of Douchebags
Last edited by Trewnek; Mar 31, 2013 at 03:13 PM.
ToP Leader