Toribash
Jak mi się podoba to mi sie podoba nie mam nic do dodania. Jak ci tak zależy to przyznaję, że ręce [całe] odstają od reszty drastycznie [ i ogólnie bym je wyjebał i zrobiłod nowa]
WHOOOOOOOOOOOOOOOO
1. Ręce - zrób je od nowa, albo coś na nich dodaj - obecnie jakoś nie pasują do seta
2. Mógłbyś zarzucić screenem heada z przybliżonej kamery głowy drugiego gracza? (klawisz 4 potem 2) nvm, zrobiłeś to wcześniej

Proponowałbym obniżyć "twarz" na headzie - włosy zostawić jak są, ale oczy, nos, i usta dać jakieś ~30px niżej (niby mało, ale ingame robi różnicę)

//Obstawiam, że po prostu żaden z nas nie uznaje się za wystarczającego "znawcę" by krytykować czyjeś dzieła - no, dopóki to nie on za nie płaci
Last edited by Soreu; Jul 3, 2014 at 11:31 PM.
Brak jakiejkolwiek inwencji twórczej. Zrobiłeś kilka pasków; jedno wypełniłeś jednolitym kolorem na niebiesko, drugie na szaro. Zero cieniowania, i jeszcze ta czarna linia oddzielająca jedne części od drugiej...
***
Dobrze by było, gdybyś porzucił na jakiś czas tekstury i zaczął zajmować się rysowaniem ludzi/krajobrazów czy czegokolwiek co tam ci się narzuci czy też kopiowanie innych prac. Zdobędziesz przez to więcej doświadczenia niż machanie pasków w 512x512 bo i pole do popisu jest większe.

Originally Posted by Kocimienta View Post
Zero cieniowania, i jeszcze ta czarna linia oddzielająca jedne części od drugiej...

Ranisz mnie, Koci... xD

lol

Last edited by Soreu; Jul 3, 2014 at 11:38 PM.
Originally Posted by Soreu View Post
żaden z nas nie uznaje się za wystarczającego "znawcę" by krytykować czyjeś dzieła

Więc lepiej obrzygać tęczą, nawet jeśli żal duszę ściska, serce boleść czuje.
Akurat czarne linie są wyjebiste

Sorełłłłł prosze tylko nie kolejny animu hed z słuchawami : S
WHOOOOOOOOOOOOOOOO