Toribash
Nie no... Skończmy ten temat, bo nie przyjemnie mi jest o tym wszystkim mówić...
------------------------
Jak tu spamować o tym, że jestem pojebany od jakiegoś czasu?

Z czasem mi się pogarsza...
Last edited by Lunatyk; Oct 21, 2011 at 08:33 PM.
Oki, to samo chciałem zaproponować, tylko o czym teraz gadać? O tym co zwykle? No dobra...
SPAM SPAM SPAM SPAM
--------------------------
Zastanawiałem się, czy nie byłoby stosowne usunięcie przynajmniej części tej rozmowy, w sumie po fakcie troche lżej sie czuję, bo raczej nie często zdarza mi się z kimś tak bardzo prywatnie porozmawiać, ale chyba nie jest to najlepsze miejsce na tego typu dyskusje, znaczy ten temat jestg od wszystkiego, ale nie czujesz się troche głupio, że jakieś 20 osób to przeczyta?
Last edited by Miroke; Oct 21, 2011 at 08:36 PM.
Heh... Jakoś nie specjalnie wychodzi ci ta zmiana tematu... :|
--------------------
Jakoś tak... Mam to gdzieś, nawet jeśli ktoś to przeczyta... To nie mam nic na sumieniu, bo jestem szczery...
Last edited by Lunatyk; Oct 21, 2011 at 08:38 PM.
To po co pisałeś tutaj? : P Ale mam chętke na colina mcrae rally 3. juz pobieram ^ ^ Nie ma gier, które by mnie interesowały, ale do klasyka wrócę.
ToP Leader
Jak ja mam ochotę na odrobinę klasyki to sięgam raczej po gothica lub heroesa 3, ale w sumie ile razy można przechodzić tę samą grę? No nie, w Morrowinda można grać bez końca (dosłownie, moja siostra rąbie w to od dwóch lat, fakt, że dodatki zajmują już więcej niż sama gra, ale to szczegół )
Last edited by Miroke; Oct 21, 2011 at 08:42 PM.
skocik rozkreci to smutawe towarzostwo ^^ wiec mam tyle a tyle lat ostatni raz u spowiedzi sw bylem yyy zeby was nie oklamac chyba z 4-5 lat temu od tamtej pory popelnilem mache grzechow i nie zamierzac isc sie wyspowiadac a tak do zmiany tematu wraajac ^^ to znacie jakies ciekawowe gry z dobrym multi ale DARMOWE zebym/śmy zagrał/li ?? i moze kiedys zorganizujemy cus takiego zeby se pogadac a nie pisowywac cale dnie ^^ oj oj ale sie rozpisalem to chyba moj najdluzszy post w mojej jakiejs tam dlugosci karierze forumowicza in-ep'u i top no własnie jak to odmienic??
Originally Posted by Skocik View Post
skocik rozkreci to smutawe towarzostwo ^^ wiec mam tyle a tyle lat ostatni raz u spowiedzi sw bylem yyy zeby was nie oklamac chyba z 4-5 lat temu od tamtej pory popelnilem mache grzechow i nie zamierzac isc sie wyspowiadac a tak do zmiany tematu wraajac ^^ to znacie jakies ciekawowe gry z dobrym multi ale DARMOWE zebym/śmy zagrał/li ?? i moze kiedys zorganizujemy cus takiego zeby se pogadac a nie pisowywac cale dnie ^^ oj oj ale sie rozpisalem to chyba moj najdluzszy post w mojej jakiejs tam dlugosci karierze forumowicza in-ep'u i top no własnie jak to odmienic??

Niestety nie znam, a od spowiedzi mnie odpycha, choć wiem, że będę nmusiał w końcu sie przełamać.
ToP Leader
piepszony slub czemu dziewzyna nie wystarcza cywilny?? ;p


oprucz toribash,minecraft,gta,cod,et,mt2,lola,i dalej nie pamietam w co gralem rapelz,warrock,cabal,mu online,tibia,dekaron,combat arms