Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

i am not disrespectull. Anyway wishing good luck to our clan shoud be send as a pm to the ldr. But rules are for those, to break them
Originally Posted by Szamboo View Post
Polska, kraj pogrążony w wewnętrznej wojnie. Zrujnowane miasta, mnóstwo martwych ciał leżących na ulicach. Grupka polskich wojowników którzy przeżyli, szuka sposobu by zniweczyć działania nieznanej rasy, chcącej zawładnąć krajem. Jedynym sposobem na to jest zdobycie pradawnego artefaktu. Wojownicy ci, najlepsi z najlepszych, przemierzyli cały kraj dążąc do sarkofagu, w którym ukryty jest zwój, lecz jedynie osoby o czystych intencjach mogą go użyć.
Zwój został odnaleziony, ale konflikt nie został zażegnany. A jedyną możliwością na zakończenie wojny było odczytanie zwoju.
Wojownicy ruszyli na ostatnią konfrontację. Sami. Grupa wybrańców, którym dane jest ocalić świat, ustanowić nowy porządek.
Gdy stanęli naprzeciwko setek tysięcy wrogów, zwój zaczął się jarzyć, delikatną poświatą. Rychu wziął go do ręki i rozwinął.
-Przeczytaj go - krzyknął kamil303.
Zwój rozbłysł z niewyobrażalną mocą.
Rychu spojrzał na niego i...
- INFINITY EPIC!!!...
Przeciwnicy zostali w starci w pył. Tak nastał początek nowej ery.
-----
Tak wygląda historia po polsku. Po południu dam tłumaczenie
Google translator tego nie przetłumaczy tak jak powinno być, to zostawcie to mnie
-----
A zamiast Rychu będzie Pizdu

Haha zajebiste tylko nadal czegoś brakuje........
No i co do imion to nie dawałbym żadnych bo to moim zdaniem lekka przesada
ma być takie dobre ale nie zabardzo bo jak sie che przedobrzyć to wychodzi na odwrót (hehe)
Ale i tak wielki szacun że tyle napisałeś
-----
Originally Posted by florcio52 View Post
Dzięki za dobre oceny, powiedzcie co mam zrobić, by moje logo zostało uznane, żeby lepiej pasowało. Mam coś dodać albo poprawić, mówcie. Chcę w końcu zostać dobrym grafikiem klanu xD

kamil303: Tak, pewne rzeczy ręcznie.

A to wrzucam twój bo ręcznie narysowałeś
Last edited by kamil303; Apr 18, 2011 at 01:54 PM. Reason: <24 hour edit/bump
Originally Posted by thejesut View Post
/invade Yea dude polish ftw (sad im polish but cant speak it) Im requesting allies among The Archangels/single allies. Awesome start love it all guys GL.

Ok adding you to allies
And btw you've requested ally with us so i don't think its a spam but szambo isn't disrespectful maby pidzu but not szambo (XD)
-----
Lol moje posty od wczoraj spadły o 10 w dół
Last edited by kamil303; Apr 18, 2011 at 01:08 PM. Reason: <24 hour edit/bump
Dzięki kamil.
Sharick, powiedz mi jak wygląda mroczny w twoim wykonaniu. Moje opowiadanie dobrze brzmi i ma doniosły klimat. Może sam coś skrobniesz.
Tylko nie myślcie, że podchodzę do tego bezkrytycznie. Ale nie chce nic ruszać żeby nie zepsuć całości.
ok mamy chętnego do klanu tu jest jego karta gracza
rok nie grał i ma problem z postowaniem więc nie wiem czy go przyjąć co myślicie??
Oh, misunderstanding. I mean only wishing luck is spamming, not all parts of his post.
Kamil, powiedz tylko czego brakuje, a to wstawię. Jaki ty masz pomysł?
-----
Dosyć niski win ratio. Moim zdaniem daj mu trochę czasu na przypomnienie sobie jak się gra. Ale przyjąć jak najbardziej.
-----
I może niech sam postuje. Taka mała sugestia
Last edited by Szamboo; Apr 18, 2011 at 02:01 PM. Reason: <24 hour edit/bump
nie żebym mówił że coś jest zle
"mnóstwo martwych ciał leżących na ulicach" i koniec klimatu
może coś o ciszy ciążącej w głowie (czy jakoś tak) i o ciągłym oglądaniu się za siebie (bo jest tak strasznmie) nie wiem nie jestem w tym zbyt dobry
Sharick, nie da się płynnie przejść z grozy do epickości. A i wojownik nie może oglądać się za siebie i się bać.