Toribash
Zaczynacie wykazywać ponad przeciętny poziom konwersacji, zachowując przy tym nie mniej przeciętne zainteresowanie samym tematem
Pany!
Albo jest dyskusja, albo nie. Takie popierdółki, żeby coś napisać nie mają sensu.
Jeśli naprawdę już nikt tu nie ma ochoty na żadne rozmowy, może najwyższa pora rozwiązać ten klan?
Kupę czasu byłem tu tylko dla was. Nie gram od cholery, albo jeszcze dłużej. Ale dokładnie to miejsce i ci ludzie mnie tu trzymali.
Zaglądałem tu z przyjemności. Żeby pogadać, pośmiać się, wymieniać poglądy.
Obecnie wszyscy stoczyliśmy się tak, że nie zaglądam tu z przyjemnością, a z poczucia obowiązku. Bo jestem jednym z liderów.
Wiem, że pewne rzeczy nie wrócą.
Wiem, że pewni ludzie nie wrócą.
Ale dlaczego kurwa ci, którzy zostali nie trzymają jakiegokolwiek poziomu? Tyczy się to wszystkich, mnie też.
Skłaniam nas wszystkich do refleksji.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Dobra, mam pewien problem. Pamiętam, że ktoś mi pomagał z C++ więc teraz też na niego liczę.
Dowiedziałem się o funkcji switch, mniej więcej rozumiem (chyba chodzi o to, żeby nie pisać 10 razy if, tylko raz switch), ale coś mi nie działa. Chcę, żeby program tak wyglądał:
cp/ Jaką chcesz wykonać czynność?
user/ dodawanie
cp/ podaj dwie liczby, które chcesz dodać
user/ 4
uset/5
cp/ suma 4 i 5 to 9

Zrobiłem początek takiego programu, ale już na starcie mi coś nie pasi:

Program


Program mi odpowiada, że switch quantity not an integer
Virus Detected
Ten kod nie ma prawa ruszyć, jeśli ktoś nie wpisze dokładnie znak w znak tego.
Zrób wszystko na incie. Dopisz do pola startowego wybór: 1 - dodawanie, 2 - odejmowanie, itp. Mniej roboty, bezpieczniej, bo małe szanse, że się wysypie.
-----
Btw. na forum będę coraz rzadziej. Ale jeśli ktoś będzie chciał pogadać (nie tylko o tb), to jestem na fb.

EDIT: Przy okazji mógłbyś całość walnąć w pętle, zadający pytanie, czy chcesz wykonać jeszcze jakieś działanie. I dopiero wtedy program by się zamykał na życzenie użytkownika a nie po skończonej operacji. Pętla repeat albo while, obie się nadają.
Last edited by pizdu; Nov 1, 2014 at 12:45 PM. Reason: <24 hour edit/bump
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!