Toribash
Miałem ostatnio taką rozkmine, co zrobić jak na przykład zrobię thread [S] 1mil tc, wyślę komuś tc, a ktoś nie prześle mi kasy?
Chodzi mi o to, czy są jakieś wiarygodne dowody na to, że ktoś mi nie przesłał usd na playpal albo coś

Wiem, że mógłbym sam poszukać, ale po co tracić czas, skoro pewnie ktoś z was to wie
Virus Detected
najpierw sie wysyła USD a potem tc chyba, jak ktoś nie wysyła tc a masz dowody przelewu czy coś, to na pewno ci dają tc jakoś z jego konta czy coś XD a on ban czy coś, tak myślę nie wiem jak jest
A Nabi nie odpowiada za tego typu transakcje, więc jak ktoś tak zostanie wyruchany (najpierw wyśle tc), to nikt palcem nie kiwnie.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Ale raczej takie przekręty się nie powinny wydarzyć, nigdy się z tym nie spotkałem w tb (przynajmniej kiedyś).
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
handlem tc w większości zajmują się gracze o określonej renomie, którzy raczej nie pozwalają sobie na takie numery
Undetto
mysle ze wystarczy byc ostroznym i nie ufac przez internet a nikt cie nie wydyma, bo jak
WHOOOOOOOOOOOOOOOO
Dawno temu, ja też zaufałem pewnej kobiecie. Wtedy dałbym sobie za nią rękę uciać i wiesz co? Bym teraz kurrr...wa nie miał ręki.