Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

zazwyczaj za warn bulidup dostaje sie jeden dzien...
Rn do allies migiem
best vlad in plat V Kappa
kat <3
Co do sharickkou, przemyślałem sprawę i myślę, że niepotrzebnie "wybuchnąłem". Musimy się zorganizować! Patrząc na to rozsądnie to ta sprawa to banał, nie dziwię się, że Evildog zostawił nas. Jednak to prawda, z niektórymi rzeczami "trzeba się przespać". Bez skojarzeń.

Zrobiłem to na PW, lecz napiszę tu, oficjalnie.

Zachowałem się zbyt agresywnie, a teraz żałuję. Po części to ja wywołałem tą kłótnię.
Przepraszam wszystkich, których zdenerwowałem.
To nie jest podlizywanie się, czy działania dyplomatyczne, ale jako "ważna" osoba w klanie nie powinienem tak się denerwować. Uczymy się na błędach, obiecuję poprawę xD. Chyba wypadało by wymazać ostatnie 3 godziny z historii naszych klanów.

I DO MARCINA [PIZDU]

Nie musisz się starać, on jakby chciał grać ma jeszcze parę kont. Napisał mi na gg, że już w to nie gra. Nawet jak go odbanują, to i tak może dostać Banana od nowa.
Last edited by MrNorbert; Apr 30, 2011 at 12:36 AM.
A ja przez wojnę nie pojechałem do dziewczyny, ona przyjechała do mnie, za karę też będę spał...sam -.-'
Hmm dobra zapomnijmy o tym ........
Jutro robimy turniej gdzieś o 12.00 dobrze by było jakby z 2 osoby ze mną tam były..
No jasne że bez.
Evil, warn buildup, bo uric nie rozumiał tego, co u nas pisał i powiedział, że jak mu przetłumaczę to może mu wydłużyć.
Właśnie: jest jakiś odpowiednik chuja? Bo uricowi napisałem że to słowo gorsze od kutasa i nie wiem czy jest angielski odpowiednik.
raz mialem dziewczyne,a to czasy byly (lel, calowanie za krzakami xD) zerwalem z nia po 3 miechach bo mnie juz poprostu wkurwiala : d
co do skoQa
pizd: pisz poprostu fuckin bo nie ma angielskiego odpowiednika
Last edited by Vedius; Apr 30, 2011 at 12:26 AM.
best vlad in plat V Kappa
kat <3
Kamil, odpuść może eventy na jakieś 2 dni i daj się zorganizować.
-----
Norbert, foch za krzywy nawias przy moim nicku.
Last edited by Szamboo; Apr 30, 2011 at 12:24 AM. Reason: <24 hour edit/bump
Originally Posted by Szamboo View Post
Kamil, odpuść może eventy na jakieś 2 dni i daj się zorganizować.
-----
Norbert, foch za krzywy nawias przy moim nicku.

Zetydowane. Wybaczysz mi to przestępstwo? : p
I racja. Jak się nie umie przegrywać to się nie gra.
-----
Wybaczam, znaj moją łaskę.
-----
Wybaczam, znaj moją łaskę.

I coś od urica:
Originally Posted by Uric
Originally Posted by Szamboo
Originally Posted by Uric
Originally Posted by Szamboo
Can you ban chokaro and remove his posts from in-ep and redemption dscs? He is spamming and insulting us all the time. Plz, do something with him.
Thx a lot.
Szamboo

If I could understand what he was saying without google translate, it could have been a longer ban.

Generally, he is telling that we are dicks (he used worst word. But there isn't (or idk it) similiar word in english. He tells that we are scammers and he is fucking us, gms and all toribash society/game and he dont care about ban.
Can you give him permanent ban?

Extended to two weeks.

URIC: THANKS AGAIN!
Last edited by Szamboo; Apr 30, 2011 at 12:40 AM. Reason: <24 hour edit/bump
Originally Posted by Szamboo View Post
I racja. Jak się nie umie przegrywać to się nie gra.
-----
Wybaczam, znaj moją łaskę.


Dzięki mistrzu !

A co do przegrywania, mam nadzieję, że to nie do mnie. Nawet nie miałem okazji zagrać.

PS Już wiem, chodzi o czokaro ;p