Toribash
W życiu. Ja miałem 52-53% a i tak miałem nieodparte wrażenie, że za dużo do szkoły chodzilem.
@Wookie , jak będę miał dłuższą chwilę wolnego, to przewałkujemy ten temat, bo wierz mi, że to nie jest do przerobienia w jednym poście .
Last edited by pizdu; Jun 27, 2014 at 09:01 AM.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
ja mam zachowanie poprawne, bo mam 13 godzin nieuspr ) 4 nauczycieli sie za mną wstawiło że na wyższe zasługuje ale wychowawczyni twarda sztuka :/
Virus, w takim razie masz mój szacunek Przekręty united!

Widać, ze wychowawczyni szmata, ja mam taką co sama wykreśla nieobecności rzadko kiedy trzeba przynieść usprawiedliwienie, wystarczy sie wytłumaczyć [i to i tak nie zawsze]

Marcin nie musisz się wysilać, jak znasz jakąś dobrą stronę to możesz polecić;P
Teraz to więcej jebania się z podpięciem gitary do guitar rig 5, wychodzi na to że na lapku mam jeden sterownik dla zewn. i wewn. mikrofonu, a asio4all nie rozroznia tych dwoch sciezek przy nagrywaniu i odsluchu :/

Pieca nie kupuję, bo gitara pozyczona a drugie primo, że szaleństw grać nie będę, potrzebuję tylko epickiego brzmienia gitary i vibrato heh ;)
WHOOOOOOOOOOOOOOOO
panowie zna się ktoś na telefonach ? mianowicie od 2 dni jakbym miałvirusa? bateria pełna podczas spoczynku schodzi w 2 godziny, aparat mi przestał działać przedni i tylni. + telefon sie lekko grzeje nawet jak jest wyłączony.
polecam ogarnąć procesy jakimś programem i zobaczyć co ci pamięci tyle wpierdala
-----
miałem podobnie [oprocz aparatu] i myslalem ze mi się procek spalił jak wyciągnąłem z kieszeni gorącą cegłówkę z pustą baterią xD

a to tylko gre w tle zostawilem wlączoną na 2 lekcje
Last edited by Wook; Jun 27, 2014 at 03:43 PM. Reason: <24 hour edit/bump
WHOOOOOOOOOOOOOOOO
htc one x. mi żadne procesy nie chodzą, nawet jak jest wyłązcony to sie grzeje troche.
to niemożliwe żeby zjadało 100% w 2 godziny na spoczynku, nawet jak grałem to w 2 godziny nie schodziła cała bateria.