Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Shadowelf mial racje co do ciebie tez: przeczytaj temat w jamie na toplu
best vlad in plat V Kappa
kat <3
Dobra wyrzućcie mnie z klanu bo ja nie wytrzymam jeżeli szambo tak bardzo tego pragniesz proszę odchodzę. A wy nie liżcie dupy noobom bo to jest blacharstwo. Miło się z wami gadało, może jeszcze kiedyś do was odezwę. A i jeszcze jedno Hmm Redemption i apologize for chokaro he is kinda pissed off and you know why but that isn't my point i just want to say that it was an honor to meet you guys and thx for helping us when we was starting it really means a lot to me and to all of us wish you all good luck and hope see you gettin official soon.....
takie coś to blacharstwo a ja tego nie cierpię życzę miłej gry
Paweł
-----
I just came here to write this.

Guys, i'm sorry for him. Probably he will get out of our clan for his behaviour.
The One idiot shouldn't break our good contact, i promise, he will be punished.
To też lizanie dupy a jeżeli chcecie żeby ten klan jakoś działał to wypierdolcie szambo bo dobry przykład to nie jest
Last edited by Chokaro; Apr 29, 2011 at 11:27 PM. Reason: <24 hour edit/bump
Papa. Właśnie chciałem napisać że masz tygodniowy szlaban na pisanie tutaj, albo wylatujesz.
Dziękuję, że mi to ułatwiłeś i do widzenia.
Ja, pewnie poszedł po sznurek xd.
A na poważnie, to jest niedojrzały emocjonalnie i bierze wszystko za bardzo do siebie. Kamil, proszę daj edita membersów.
Jednak jeszcze nie poszedł po sznurek, jeszcze jeden post i report za spam, sory, ale sam mnie do tego zmuszasz.
-----
jeszcze jeden!
Last edited by Szamboo; Apr 29, 2011 at 11:33 PM. Reason: <24 hour edit/bump
Originally Posted by Chokaro View Post
Dobra wyrzućcie mnie z klanu bo ja nie wytrzymam jeżeli szambo tak bardzo tego pragniesz proszę odchodzę. A wy nie liżcie dupy noobom bo to jest blacharstwo. Miło się z wami gadało, może jeszcze kiedyś do was odezwę. A i jeszcze jedno Hmm Redemption i apologize for chokaro he is kinda pissed off and you know why but that isn't my point i just want to say that it was an honor to meet you guys and thx for helping us when we was starting it really means a lot to me and to all of us wish you all good luck and hope see you gettin official soon.....
takie coś to blacharstwo a ja tego nie cierpię życzę miłej gry
Paweł
-----
I just came here to write this.

Guys, i'm sorry for him. Probably he will get out of our clan for his behaviour.
The One idiot shouldn't break our good contact, i promise, he will be punished.
To też lizanie dupy a jeżeli chcecie żeby ten klan jakoś działał to wypierdolcie szambo bo dobry przykład to nie jest

wiesz pawel napisalem tak na ich stronie bo to jest prawda .... nie moge przekreslic wszystkiego co dla nas zrobili przez jedna zla godzine .....
a co do twojego odejscia to nie mialem zamiaru cie wyrzucic ale jak odchodzis to trudno
Originally Posted by Chokaro View Post
Szambo fuck you [RN] Redemption fuck you !

ale za ten post wylatujesz....
Last edited by kamil303; Apr 29, 2011 at 11:38 PM.
A no i oczywiście za jousting bo wiesz kiedyś to nagrałem ;P
-----
Kamil wykreśl mnie i moje gg z góry dzięki
Last edited by Chokaro; Apr 29, 2011 at 11:35 PM. Reason: <24 hour edit/bump