Toribash
Troche tak sobie poobserwowalem z boku i doszedlem do roznych wnioskow (moga one byc tylko tak odebrane przeze mnie)
Malo kto z was wchodzi in-game, nie gramy zadnych sparow ani CW.
Pizdu duzo mowi, pisze ale tak naprawde nic nie robi.
Nie ma tu zadnej mobilizacji zeby powstalo cos, lub zmienilo sie cos na cos nowego.
Nie wiem jak wy ale ja bym sie wkurzyl jakby usunieto cale forum, a dopiero potem zapytano mnie o zdanie
Nie no mniejsza z tym. Przeciez jestesmy przyjaciolmi i bedziemy ze soba grac ale potrzebuje aktywniejszego klanu. (Musze sie rozwijac :P)
Turek no i po co Ci to było?
KAŻDY klan ma chwile lepsze i gorsze. Trafiłeś akurat na czas Mistrzostw Świata, więc nie dziw się, że aktywność jest znikoma. Poza tym już praktycznie lato, część osób wypoczywa lub ma po prostu na razie wyjebane na komputerowe sprawy. Inni jeszcze dopinają do końca sprawy związane ze szkołą. Jak gram w internetowe gry od 8 lat, tak zawsze w każdym klanie/gildii/chuj wie czym okres czerwiec - sierpień był czasem posuchy. Więc tym bardziej to Twoje zdziwko jest dla mnie dziwne. Delikatnie mówiąc ostro właziłeś nam w pupcie tylko po to, aby po 2 tygodniach bycia w klanie odejść z tak głupiego powodu. W ToPie jest miejsce tylko i wyłącznie dla tych, którzy będą tu zarówno na dobre i na złe. Sorry Turek, ale chyba zdajesz sobie sprawę z tego, że tym oto sposobem zaprzepaściłeś swoją ostatnią szansę. Daliśmy Ci ogromny kredyt zaufania, a Ty oczywiście wolałeś być sobą.
No i jeszcze jedno - naprawdę potrafisz zajebiście udawać kogoś kim nie jesteś. Kameleon, hehe. Ten jeden raz prawie dałem się nabrać na to, że się zmieniłeś. Jak widać jednak niektórzy się nie zmieniają. Dobrze chociaż, że ta awantura na betach z tymi dosyć znanymi i popularnymi graczami zaszła już po opuszczeniu przez Ciebie klanu. W końcu nie po to staramy się o reputację dla nas, aby taki bubek mógł ją w kilka minut zniszczyć.
No cóż, nie wiem co o na to reszta, ale dla mnie ew. powrót na blacklist zasłużony. Zarazem zakaz pisania na naszym forum. Miarka się przebrała, więc nie warto naszych nerwów na Ciebie.

bu ;x
Undetto
Originally Posted by Turde View Post
Troche tak sobie poobserwowalem z boku i doszedlem do roznych wnioskow (moga one byc tylko tak odebrane przeze mnie)
Malo kto z was wchodzi in-game, nie gramy zadnych sparow ani CW.

As Lehto said.

Originally Posted by Turde View Post
Pizdu duzo mowi, pisze ale tak naprawde nic nie robi.

Nie wiem ile zrozumiałeś z WUBI (pomimo tego, że odpisałeś). Pisałem, że mam robotę w delegacji, bez dostępu do czegokolwiek. Widzę zrozumieli wszyscy, poza Tobą, choć reszta przyjęła to do wiadomości bez potrzeby komentowania.
Jak masz na myśli coś innego - nie moje zmartwienie.

Originally Posted by Turde View Post
Nie ma tu zadnej mobilizacji zeby powstalo cos, lub zmienilo sie cos na cos nowego.

Jeśli masz na myśli zmiany w takiej ilości i takim tempie, jak sam zmieniasz klany i zdanie: masz rację. Co takie leszcze jak my mogą zrobić .

Originally Posted by Turde View Post
Nie wiem jak wy ale ja bym sie wkurzyl jakby usunieto cale forum, a dopiero potem zapytano mnie o zdanie

Wcześniej pokazywałeś nam swój "gniew" . Swoją drogą, w tej kwestii Twoje zdanie bardzo mało mnie obchodzi.

Originally Posted by Turde View Post
potrzebuje aktywniejszego klanu. (Musze sie rozwijac :P)

Nie wiem, czy wstecz się liczy. Ale być może to tylko moje zdanie (oparta na obserwacji). Jeden krok na przód i dwa do tyłu, to żaden rozwój.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!