Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

No i komunikat do naszych: Jak mi jakiś jeszcze kurwa spam zrobi typu: "wypierdalac shovele" albo "nooby z rn" to wyleci na zbity pysk..
Kamil, nie o to do końca mi chodziło.
Raczej chcę wszystko jakoś pomóc załagodzić. Ta wojna (przynajmniej w moim wypadku) to fail, rn straciło trochę w moich oczach, ale nie zmieniło się podejście do jego członków z osobna.

I jeszcze jedno: jako osoba konsekwentna kolejną wojnę (jeśli będzie) organizuję ja + jedna osoba z przeciwnego klanu, wszystko omawiamy przez pm i na forum dajemy gotowy spis reguł i modów (już wiem kto na jakich gra więc bez obaw). Potem na forum ustali się czas. Tak będzie najlepiej.
kamil, nie chce sie klocic
miroke mial nie na whisperze
wystarczył jeden gest z jego strony
to nie ja dałem wam muta
Originally Posted by Szamboo View Post
Kamil, nie o to do końca mi chodziło.
Raczej chcę wszystko jakoś pomóc załagodzić. Ta wojna (przynajmniej w moim wypadku) to fail, rn straciło trochę w moich oczach, ale nie zmieniło się podejście do jego członków z osobna.

I jeszcze jedno: jako osoba konsekwentna kolejną wojnę (jeśli będzie) organizuję ja + jedna osoba z przeciwnego klanu, wszystko omawiamy przez pm i na forum dajemy gotowy spis reguł i modów (już wiem kto na jakich gra więc bez obaw). Potem na forum ustali się czas. Tak będzie najlepiej.

tak, ty jesteś od tego odpowiednią osobą. Też bym chciał to załagodzić, ale Sharickckou nie jest w stanie na to pozwolić.
Szambo, kamil tacy kolesie psują wam opinie klanu :<
nie chce mi sie tu zagladac. Macie przez nich bardzo male szanse na offocial

z 5-latkami nei gadam sory norbert
Originally Posted by Szamboo View Post
Kamil, nie o to do końca mi chodziło.
Raczej chcę wszystko jakoś pomóc załagodzić. Ta wojna (przynajmniej w moim wypadku) to fail, rn straciło trochę w moich oczach, ale nie zmieniło się podejście do jego członków z osobna.

I jeszcze jedno: jako osoba konsekwentna kolejną wojnę (jeśli będzie) organizuję ja + jedna osoba z przeciwnego klanu, wszystko omawiamy przez pm i na forum dajemy gotowy spis reguł i modów (już wiem kto na jakich gra więc bez obaw). Potem na forum ustali się czas. Tak będzie najlepiej.

kurna ustalaem z wojtkiem reguly i wszystko nawet sklad byl tylko nkt z naszych sie nie zjawil (bylo paru oczywiscie ) mialy byc :akidobd wushu 1000fr i tk kazdy mial grac na kazdym modzie czyli kazdy 3 razy na roznych modach tak mi wojtek pisal..
Originally Posted by Sharickkou View Post
Szambo, kamil tacy kolesie psują wam opinie klanu :<
nie chce mi sie tu zagladac. Macie przez nich bardzo male szanse na offocial

z 5-latkami nei gadam sory norbert

sory szarik, ale nie bede marnował postów na wydających się upośledzonymi.
Swoją drogą dzięki za komplement, ty w tym wieku nie wiedziałeś że "coopa" to nie jedzenie.
Jeszcze jeden komunikat: macie nie postować na stronie Redemption........
Oni sobie nie życzą tego więc macie to uszanować .... bo jak nie to wiecie jaka będzie kara...
CO SIĘ DZIEJE? Dostaję już PMy od obcych, żebym ogarnął swój klan, bo na innych forach wyzywają i zaraz pójdą reporty. Czy ten klan ma się gwałtownie pomniejszyć? Jak będzie tak dalej, to brak szans na oficjala.
Sprawdzam inne fora, osoby, które wyzywały członków innych klanów dostaną oficjalne ostrzeżenie i obiecuję, że wylecą za byle gówno.